tel. 506 626 678 email

Niedostepne

Nawigacja po blogu
Antibacterial
 • Antibacterial

Materac Antibacterial Materasso piankowy

PRODUKT NIEDOSTĘPNY

Szukasz czegoś podobnego? Sprawdź: Materac Viscogreen Lux Materasso

Materac Antibacterial to rewolucja higieny! Doskonały wybór dla osób cierpiących na alergię. W materacu zastosowano specjalną piankę, nasączaną płynem SANITIZED, ogranicza on rozwój pleśni, bakterii i roztoczy kurzu domowego. Materac Antibacterial dostępny w rozmiarach: 80/90, 100, 120, 140, 160, 180, 200/200cm. Mozliwość wykonania materaca na wymiar. Dostawa bezpłatna.

Zadzwoń i potwierdź termin realizacji, który aktualnie może być inny niż podany poniżej ☎️ 506 626 678

Rozmiar materaca
Pokrowiec

1 479 zł
506 626 678 - Zamów przez telefon Pomożemy skompletować zamówienie!
Termin realizacji update 3 - 14 dni

Materac Antibacterial Materasso

Materac  Antibacterial to trzy warstwy gwarantujące wyjatkową higienę. Pianka zastosowana w materacu Antibacterial  zawiera specjalny preparat  SANITIZED, który potrafi opanować rozwój bakterii, pleśni, grzybów i roztoczy. Doskonałe właściwości  piany zapewniają ochronę przed roztoczami kurzu domowego i zarodkami grzybów, które są przyczyną powstawania większości alergii.

Zastosowanie piany ANTIBACTERIAL w materacach zapewnia czyste i higieniczne środowisko podczas snu, jednocześnie SANITIZED jest bezpieczny dla użytkownika i środowiska.

Materac Antibacterial zbudowany jest z trzech warstw: rdzeń jest wykonany z pianki wysokoelastycznej, natomiast górna i dolna warstwa to innowacyjna pianka Antybacterial.
Materac Antibacterial

 • stabilne podparcie,
 • 3 lata gwarancji na wkład materacowy oraz 2 lata na pokrowiec,
 • wyjątkowa higiena,
 • siedem stref twardości,
 • średnio twardy materac,
 • zalecany stelaż elastyczny,
 • antyalergiczny pokrowiec do prania,
 • obciążenie ortopedyczne - do 120 kg,
 • wysokość - 18 cm,

Materac Antibacterial piankaPianka zastosowana w materacu Antibacterial  zawiera specjalny preparat  SANITIZED, który potrafi opanować rozwój bakterii, pleśni, grzybów i roztoczy. Doskonałe właściwości  piany zapewniają ochronę przed roztoczami kurzu domowego i zarodkami grzybów, które są przyczyną powstawania większości alergii.Materac Antibacterial fizjosystem
Aby przeciwdziałać  bólowi Twoich pleców i umożliwić odpowiednie punktowe podparcie ciała, wkład materaca został podzielony na strefy.


Materac Antibacterial pianka


Pianka wysokoelastyczna,daje solidne, stabilne podparcie ciała i gwarantuje odpowiednią przewiewność w materacu. Jest trwała i odporna na odkształcenia. Dzięki dobrej cyrkulacji powietrza zapobiega nadmiernej potliwości i zwiększa higienę podczas snu.
Materac Antibacterial pokrowiec

Pokrowiec Silver pikowany pianką termoelastyczną ze specjalnym opracowaniem SILVER PROTECT, które ogranicza powstawanie szkodliwych mikroorganizmów i bakterii. Wysokiej jakości materiał jest jonizowany srebrem i już po dwóch godzinach redukuje ilość mikroorganizmów i bakterii, nawet o 90%, zalecany dla alergików. Działanie warstwy antybakteryjnej zostało atestowane i dokładnie sprawdzone.  Pokrowiec nadaje się do prania w temperaturze do 40°C.


Dostępne rozmiary: 80, 90, 100, 120, 140, 160, 180, 200 / 200 cm, możliwość wykonania materaca w dowolnym rozmiarze.

Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą materacy Materasso

mat_m_the_ant_sv3d_80x200
Typ produktu
Materac
Gwarancja
3 lata
Twardość
Średnio twardy
Wysokość
18 cm
chat Komentarze (0)