tel. 52 349 33 70 email
Materac Foxtrot
  • Materac Foxtrot
  • Materac Foxtrot

Materac Foxtrot Hilding piankowy

Twardy Materac Foxtrot wykonany jest z profilowanej pianki wysokoelastycznej, która zapewnia lepsze parametry podtrzymywania ciała, komfortu oraz sprężystości. Otwartokomórkowa struktura zapewnia przewiewność i wentylację. Ze względu na wysoką odporność na odkształcenia materac Foxtrot dedykowany jest dla osób o wadze powyżej 80 kg lub dla preferujących sen na twardszym podłożu.

Marka
Rozmiar materaca
Pokrowiec
1 289 zł
Termin realizacji update 3 - 4 tyg.

Foxtrot to najtwardszy w kolekcji piankowy materac stworzony z myślą o osobach o wadze powyżej 80 kg oraz miłośnikach snu na twardszym podłożu. Wysokoelastyczna pianka wyprofilowana w 7 zróżnicowanych stref twardości gwarantuje doskonałe wsparcie poszczególnym partiom ciała niezależnie od pozycji.

Jej otwartokomórkowa struktura zapewnia dobrą przewiewność i wentylację. Ma to pozytywny wpływ na trwałość całego wkładu oraz higienę snu. Posiada mniej jednolitą strukturę komórkową od standardowej pianki, dzięki czemu uzyskuje lepsze parametry podtrzymywania ciała, komfortu oraz sprężystości i elastyczności, dlatego Foxtrot dedykowany jest również osobom starszym.


Do wyboru pokrowiec Hybrid zapewniający doskonałą wentylację lub Italiano z innowacyjną technologią Purotex ograniczającą rozwój bakterii i roztoczy.

Wkład: profilowana pianka wysokoelastyczna HR o podwyższonej twardości, o wys. 18 cm


 materac foxtrot

NOWOŚĆ! Pokrowiec Italiano:

Niezwykle przyjemny w dotyku pokrowiec, wykończony wysokiej jakości wiskozą. Puszysta dzianina o strefowym designie tworzy ciekawy i trójwymiarowy efekt. Dodatkowym atutem są cztery wygodne uchwyty ułatwiają odwracanie materaca na drugą stronę. Pokrowiec zdejmowalny, pralny w temp. do 60°C.

NOWOŚĆ! Pokrowiec Hybrid:

Niepikowany pokrowiec z dzianiny o bardzo wysokiej gramaturze z dodatkiem elastycznego stretchu gwarantuje doskonałą wentylację i jest bardzo odporny na mechacenie. Dodatkowym atutem są dwa wygodne uchwyty ułatwiają odwracanie materaca na drugą stronę. Pokrowiec zdejmowalny, pralny w temp. do 60°C.

Wysokość materaca: ok. 19 cm (Hybrid), ok. 20 cm (Italiano)

Gwarancja: 15 lat

Twardość: bardzo twardy

Sposób pakowania: materac rolowany

Dostępne rozmiary: 80, 90, 100, 120, 140, 160, 180 / 200 cm

hil_m_pia_rr_80x200_hyb
Typ
Materac
Gwarancja
15 lat
Twardość
Twardy
Wysokość
20 cm
chat Komentarze (0)