tel. 506 626 678 email

Niedostepne

Nawigacja po blogu
  • Wyprzedaż!
  • Rabat! -20%
Kołdra TEMPUR-Fit Light Classic
  • Kołdra TEMPUR-Fit Light Classic
  • Kołdra TEMPUR-Fit Light Classic

Kołdra TEMPUR-Fit Light Classic

PRODUKT NIEDOSTĘPNY
Szukasz czegoś podobnego? Sprawdź: Kołdra syntetyczna Home by TEMPUR Elite

Kołdra TEMPUR-Fit™ Light Classic należy do ekskluzywnej kolekcji TEMPUR-Fit™, została zaprojektowana w celu zapewnienia najbardziej komfortowego snu. Kołdra Tempur Classic Light jest wypełniona puchem TEMPRAKON®, które łączy lekkość i miękkość z właściwościami termoregulacyjnymi materiału Outlast w swoim wypełnieniu. Naturalne olejki z drzewa Neem stanowią zabezpieczenie przeciwko mikroorganizmom. Dzięki temu Twoja kołdra będzie świeża i higienicznie czysta.

Rozmiar

1 122 zł
898 zł Zniżka 20%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką : 1 122 zł
506 626 678 - Zamów telefonicznie Pomożemy skompletować zamówienie!
Termin realizacji Obecnie brak na stanie

PRODUKT NIEDOSTĘPNY

Ekskluzywna kołdra 
Tempur-Fit
 Light Classic zawiera nowoczesną technologię taką jak TEMPRAKON® kołdra pozwala na zachowanie optymalnej temperatury poprzez redukcję ciepła i pocenia się. Jest to pierwszy na świecie produkt sypialniany, który zawiera nie jedną, a dwie technologie kosmiczne, opracowane i ulepszane przez NASA / Fundację Kosmiczną.

Część wypełnienia tkaniny zewnętrznej zawiera w 100% naturalne olejki z drzewa Neem (margosa) stanowiących zabezpieczenie przeciwko mikroorganizmom. Dzięki temu Twoja kołdra będzie świeża i wolna od roztoczy. Dodatkowo tkanina zewnętrzna kołdry i wypełnienie posiadają certyfikat technologii SPACE.

Dzięki technologii SPACE kołdry TEMPUR-Fit™ mogą pomóc Twojemu ciału utrzymać optymalną temperaturę poprzez zmniejszenie ciepła i potliwości, aby zapewnić Ci wspaniały sen.

Kołdra TEMPUR-Fit Light Classic wykorzystuje technologię TEMPRAKON w swoim wypełnieniu, to połączenie 70% najwyższej jakości puchu z 30% materiału Outlast w wypełnieniu, aby zapewnić idealną temperaturę oraz kontrolę wilgotności podczas snu.

Waga wypełnienia: 90 g/m2

Kołdra nadaje się do prania w temperaturze 60°C.

Kołdra TEMPUR-Fit™ Light Classic - budowa i działanie

te_ak_k_sc_new_lt
Typ produktu
Dodatki
chat Komentarze (0)