tel. 506 626 678 email

Niedostepne

Materac Biogreen Copper
 • Materac Biogreen Copper

Materac Biogreen Copper Materasso piankowy

PRODUKT NIEDOSTĘPNY

Szukasz czegoś podobnego? Sprawdź: Materac Natur Biogreen H3 Materasso

Materac Biogreen Copper to nowoczesny materac zaprojektowany z myślą o wspieraniu zdrowego i komfortowego snu. Zastosowana w materacu innowacyjna pianka wiskoelastyczna Visco Copper zawiera naturalne minerały takie jak: miedź, grafit oraz turmalin, które posiadają doskonałe właściwości eliminowania fal elektromagnetycznych w naszych sypialniach. Możliwość wykonania materaca na wymiar. Dostawa bezpłatna.

Zadzwoń i potwierdź termin realizacji, który aktualnie może być inny niż podany poniżej ☎️ 506 626 678

Rozmiar materaca
Twardość

2 330 zł
506 626 678 - Zamów telefonicznie Pomożemy skompletować zamówienie!
Termin realizacji update 3 - 14 dni


Materac Biogreen Copper

Materac Biogreen Copper Materasso

Pianka Visco Copper to nowoczesna pianka wiskoelastyczna wyprodukowana z dodatkiem naturalnych minerałów. Pianka doskonale radzi sobie z wyeliminowaniem fal elektrostatycznych, znajdujących się po całym dniu w naszych sypialniach. Oprócz eliminacji różnego rodzaju promieniowania (telefon komórkowy, wifi, Bluetooth, fale radiowe) mają również potwierdzone działanie antybakteryjne.

Piany Visco Copper, Biogreen i Eliocell nie tylko zapewniają właściwe ułożenie ciała, ale dzięki swemu naturalnemu pochodzeniu korzystnie na nas wpływa.

Naturalne minerały:

MIEDŹ - cechuje się działaniem przeciwdrobnoustrojowym i bakteriostatycznym, hamuje i niszczy bakterie.

GRAFIT - minerał użyty do produkcji materacy potrafi minimalizować szkodliwe promieniowanie.

TURMALIN - ma liczne właściwości. Eliksir z turmalinu potrafi przyspieszyć gojenie się obrażeń ciała spowodowanych działaniem wszelkiego rodzaju promieniowania. 

Pokrowiec Carbon - włókno węglowe zawarte w tkaninie tworzy barierę przed zanieczyszczeniami  elektromagnetycznymi i wyładowaniami elektrostatycznymi. Materiał wyjątkowy pod wieloma względami - wytrzymały, przyjemny w dotyku, przewiewny oraz ma unikalny wygląd.

Budowa: termoelastyczna piana Visco Coppper® o gęstości 50 kg/m3 - 3 cm; naturalna wysokoelastyczna pianka BIOGREEN H2/H3 - 7 cm; piana ELIOCELL - 6 cm o gęstości 35 kg/m3 H3 termoelastyczna piana Viscoppper® o gęstości 50 kg/m3 - 3 cm; naturalna wysokoelastyczna pianka BIOGREEN H3 - 7 cm piana ELIOCELL - 10 cm o gęstości 35 kg/m3
Materac Biogreen Copper budowa
Materac Biogreen Copper właściwości

 • bariera przed elektrosmogiem.
 • viscopper® - nowość na rynku pian wiskoelastycznych.
 • działanie bakteriostatyczne.
 • gwarancja komfortu nowej generacji.
 • bardzo wytrzymały pokrowiec z włóknem węglowym.
 • higieniczny i zdrowy mikroklimat snu.
 • zastosowane naturalne minerały takie jak: miedź, grafit, carbon, turmalin,
 • właściwości eliminowania fal elektromagnetycznych,
 • materac twardy,
 • obciążenie miejscowe do 160 kg,
 • zalecany stelaż elastyczny,
 • materac dostępny w twardościach do wyboru: H2 lub H3, oraz wersja partner H2/H3,
 • 23 cm wysokości,
 • 5 lat gwarancji na wkład materacowy oraz 2 lata na pokrowiec

Materac Biogreen Copper twardość


Pianka Visco Copper - innowacyjna, miękka piana Visco o szybkim czasie reakcji. Zawiera naturalne minerały takie jak: turmaliny, miedź i grafit korzystnych dla zdrowia człowieka.

Pianka Eliocell - twarda piana, stanowi bazę materaca, zapewniając dobre, stabilne podparcie dla osób o dużej wadze. Odpowiada za długotrwałą trwałość materaca i jego odporność na zużycie.

Materac Biogreen Copper biogreen

Pianka BIOGREEN jest najlepszym przykładem na to, że połączenie natury z najnowocześniejszymi technologiami jest możliwe w produkcji materaców. Kombinacja ta nie tylko oszczędza nasz ekosystem, ale również wnosi odrobinę przyrody do naszych sypialni. Surowce produkowane z ropy są zastąpione w piance przez surowiec naturalny – olej rycynowy.
Pianka BIOGREEN jest nawilżona ekstraktem z aloesu, który w naturalny sposób podwyższa higienę, likwidując roztocza i bakterie, a zarazem nadaje materacom charakterystyczny aromat. Dowiedz się więcej o tej piance z naszego bloga.

Materac Biogreen Copper twardośćMaterac dostępny w wersji Partnerskiej.
Materac Biogreen Copper stelaż Salonsnu.pl


Materac można używać na stelażu z regulacją manualną lub elektryczną.
Materac Biogreen Copper pokrowiec salonsnu.pl

Pokrowiec CARBON pikowany z włóknem klimatyzującym z włóknami karbonowymi rozprasza ładunki elektrostatyczne i stanowi barierę dla fal elektromagnetycznych. Zapobiega i ogranicza rozwojowi pleśni i roztoczy. Dodatkowym atutem tego pokrowca jest zdolność do ograniczania i wytwarzania nieprzyjemnego zapachu. Po bokach materiał 3D. 

Sprawdź inne produkty marki Materasso

mat_m_biog_copp
Typ produktu
Materac
Gwarancja
5 lat
Twardość
Twardy
Wysokość
23 cm
chat Komentarze (0)