tel. 506 626 678 email

Niedostepne

Nawigacja po blogu
Materac Medivis Limited
  • Materac Medivis Limited

Materac Medivis Limited M&K foam

PRODUKT NIEDOSTĘPNY
Szukasz czegoś podobnego? Sprawdź: Materac Medivis M&K Foam 

Materac Medivis Limited to gwarancja wygody i zdrowego snu każdej nocy. Połączenie elastycznej i trwałej pianki Kaltschaum w podstawie materaca z przyjemnie otulającą pianką termoelastyczną zapewni właściwe ortopedyczne podparcie.

Rozmiar materaca
Pokrowiec
Twardość

1 112 zł
506 626 678 - Zamów telefonicznie Pomożemy skompletować zamówienie!
Termin realizacji update 7 - 14 dni

Materac Medivis Limited M&K foam

PRODUKT NIEDOSTĘPNY

Luksusowy materac Medivis limited z warstwą 6 cm pianki termoelastycznej o doskonałej redukcji nacisku. Zastosowana pianka termoelastyczna reaguje na temperaturę i ciężar naszego ciała  zapewniając przyjemne uczucie otulenia i dopasowania.


Dolna warstwa to stabilna i solidna podstawa naszego materaca odznaczająca się doskonałą elastycznością i trwałością. Struktura pianki  Kaltschaum zapewnia idealną cyrkulację powietrza.

Budowa: 6 cm
miękkiej, otulajacej pianki termoelastycznej, podstawa to 11 cm wysokoelastycznej pianki Kaltschaum.

Materac Medivis Limited budowa


Materac Medivis Limited pianka

Najwyższej jakości pianka termoelastyczna  o wysokości 6 cm. Zmiana twardości materaca, pod wpływem temperatury naszego ciała pozwala na idealnie dostosowanie materaca do kształtu ciała śpiącej osoby.


Materac Medivis Limited pianka Kaltschaum


Pianka Kaltschaum
charakteryzuje się wysoką elastycznością i doskonałą sprężystością punktową, jest zdecydowanie bardziej odporna na deformacje, odkształcenia. Zapewnia dobre podparcie ciała oraz doskonałą cyrkulację powietrza.


Materac Medivis Limited stelażAby wykorzystać komfort jaki zapewnia materac producent zaleca stelaż elastyczny z listew giętych, można również zastosować pod materac stelaż z regulacją elektryczną.Materac Medivis Limited pokrowiec


Pokrowiec Silver Active, to niepikowany pokrowiec, w którym równomierna struktura włókna utrudnia brudzenie, srebrna nić rozładowuje nagromadzone ładunki elektrostatyczne, posiada własności bakteriobójcze. Zastosowanie zamka rozdzielczego umożliwia zdjęcie i wypranie pokrowca w temp. do 40°C.
  • elastyczny i plastyczny,
  • zalecany stelaż elastyczny z regulacją lub bez regulacji,
  • doskonale podpiera kręgosłup,
  • pianka termoelastyczna ma właściwości terapeutyczne,
  • wyprodukowany w Polsce,
  • całkowita wysokość materaca ok. 19 cm,
  • gwarancja 2 lata,
  • twardość do wyboru: H2 lub H3.Prosimy o wpisanie twardości materaca w komentarzu przy zamówieniu, standardowo wysyłamy materac o twardości H3.

mk_m_ter_med_l
Typ produktu
Materac
Gwarancja
2 lata
Wysokość
19 cm
chat Komentarze (0)