tel. 506 626 678 email

Niedostepne

  • Rabat! -20%
Cha Cha Hilding
  • Cha Cha Hilding
  • Cha Cha Hilding

Materac Cha Cha Hilding kieszeniowy


PRODUKT NIEDOSTĘPNY

Szukasz czegoś podobnego? Sprawdź: Materac Tango Hilding

Materac Cha Cha zbudowany jest w oparciu o 7-strefową sprężynę kieszeniową, o zwiększonej twardości w połączeniu z nowatorską pianką Velvet Touch zapewnia doskonałą elastyczność i przewiewność. Takie rozwiązanie gwarantuje niezwykle wysoką elastyczność punktową i wysoki komfort snu. Materac Cha Cha dostępny jest w rozmiarach: 80,90,100,120,140,160,180 / 200 cm. Dostawa gratis.

Rozmiar materaca
Pokrowiec

1 309 zł
1 047 zł Zniżka 20%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką : 1 309 zł

Termin realizacji update 3 - 4 tyg.

Materac Cha Cha Hilding

PRODUKT NIEDOSTĘPNY

Cha-Cha to rolowany materac, który sprawdzi się m.in. w przypadku par oraz seniorów. Konstrukcja na bazie sprężyn kieszeniowych z 7 strefami zróżnicowanej twardości gwarantuje bardzo wysoką elastyczność punktową. Każda sprężynka reaguje osobno, dzięki czemu partner nie odczuwa naszych ruchów w trakcie snu.

Po obu stronach wkładu znajduje się innowacyjna pianka Velvet Touch, która charakteryzuje się wysoką sprężystością i optymalną twardością. Struktura pianki zapewnia bardzo dobrą wentylację całego wkładu, co przekłada się na odpowiednią higienę snu. Po obu stronach sprężyn znajdują się dodatkowe warstwy filcu, które zwiększają twardość materaca. Kręgosłup zyskuje doskonałe wsparcie, nawet w przypadku osób o większej wadze.


Materac dostępny w pokrowcu Tencel lub Italiano.

Wkład: 7-strefowa sprężyna kieszeniowa, obustronnie profilowana pianka VelvetTouch o wys. 3 cm, obustronnie warstwa filcu.


Materac Cha Cha Hilding budowa

Materac Cha Cha, pokrowiec Tencel

TENCEL

Naturalny, antyalergiczny pokrowiec wykonany z nowoczesnych włókien wiskozowych. Doskonale kontroluje poziom wilgotności materaca, absorbując jej nadmiar bezpośrednio ze skóry śpiącej osoby. Włókna Tencel nie podrażniają i w naturalny sposób zapobiegają rozwojowi bakterii. Pokrowiec zdejmowalny, pralny w temp. do 60°C.

Materac Cha Cha, pokrowiec Italiano

ITALIANO

Pokrowiec niezwykle przyjemny w dotyku, wykończony wysokiej jakości wiskozą. Puszysta dzianina o strefowym designie tworzy ciekawy i trójwymiarowy efekt. Mała waga i cztery wygodne uchwyty ułatwiają odwracanie materaca na drugą stronę. Pokrowiec zdejmowalny, pralny w temp. do 60°C.

Wysokość materaca: ok. 21 cm (Italiano), ok. 21 cm (Tencel)

Gwarancja: 15 lat

Twardość: twardy

Sposób pakowania: materac rolowany

Dostępne rozmiary: 80, 90, 100, 120, 140, 160, 180 / 200 cmProdukty marki Hilding gwarantują wysoką jakość wykonania. Sprawdź jaki materac Hilding wybrać dla siebie.

hil_m_kie_cha_80x200_it
Typ produktu
Materac
Gwarancja
15 lat
Twardość
Twardy
Wysokość
21 cm
chat Komentarze (0)