tel. 506 626 678 email

Niedostepne

Blog nawigacja
Materac Visco Fresh
  • Materac Visco Fresh

Materac Visco Fresh Mollyflex


PRODUKT NIEDOSTĘPNY

Szukasz czegoś podobnego? Sprawdź: Materac Diverso partnerski Mollyflex

Materac VISCO Fresh dedykowany jest osobom, które cenią komfort i higienę podczas snu przez wszystkie sezony w ciągu roku. Kompozycja warstw i rewolucyjnej pianki Polygel, sprawia że materac jest komfortowy, elastyczny, i przewiewny. Pokrowiec wykonany jest ze specjalnej tkaniny Thermotech®, która redukuje przegrzanie i potliwość podczas snu. Materac VISCO Fresh posiada atest medyczny.

Wyrób medyczny

Rozmiar materaca

3 050 zł

Termin realizacji update 3 - 7 dni

Materac Visco Fresh Mollyflex

PRODUKT NIEDOSTĘPNY

Szukasz czegoś podobnego? Sprawdź: Materac Diverso 

Został opracowany z myślą o klientach ceniących sobie komfort, miękkość i higienę podczas snu przez wszystkie sezony w ciągu roku. Materac szybko adoptuje się do naszego ciała i do otoczenia, reagując na temperaturę pomieszczenia.

Dzięki specjalnej kompozycji warstw i rewolucyjnej piance Polygel, materac jest komfortowy i elastyczny oraz przewiewny. Szybciej jest odprowadzana wilgoć i nadmiar wysokiej temperatury.

Pokrowiec materaca VISCO Fresh wykonany jest ze specjalnej tkaniny Thermotech®, która redukuje przegrzanie i potliwość podczas snu. Dzięki milionom mikrokapsułek PCM absorbujących ciepło ciała w miarę potrzeb, materac eliminuje wahania temperatury i zapewnia idealny klimat przez całą noc. Pokrowiec materaca jest cienki i przewiewny nadający się do częstego prania w temperaturze do 60°C.

Materac VISCO Fresh jest certyfikowanym produktem medycznym, co poparte jest licznymi badaniami, które gwarantują użytkownikom zdrowy, komfortowy sen. Zastosowanie w tym modelu odpowiednich materiałów może być znacznie pomocne w terapii antyodleżynowej.

Budowa materaca Visco fresh: pianka Polygel® - 2cm (gęstość 55 kg/m, stabilność 1.1 KPA), Pianka Viscofoam® Waterlily - 5cm (gęstość 53 kg/m², stabilność 1,9 KPA), Pianka Newlatex® wysokoelastyczna - 6cm (gęstość 32 kg/m², stabilność 3.6 KPA), Pianka Newlatex® - 9cm (gęstość 32 kg/m², stabilność 3.9 KPA)

 Materac VISCO Fresh wartwy

Właściwości materaca Visco Fresh:

Materac VISCO Fresh właściwości

  • warstwowa i przewiewna struktura,
  • wyjątkowa jakość i włoski design,
  • materac ortopedyczny - wyrób medyczny,
  • nadaje się do stosowania na stelażu regulowanym,
  • materac średnio twardy, oznaczony: twardość 3,
  • gwarancja 10 lat,
  • całkowita wysokość materaca 22 cm.

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Materac VISCO Fresh materiał


Materiał Polygel® to rewolucyjna miękka pianka o wysokiej gęstości, trwałości i podwyższonej elastyczności. Materiał ten jest stosowany w materacach jako górna, oddychająca i zwiększająca komfort warstwa, która ma bezpośredni kontakt z ludzkim ciałem. Ponadto Polygel® jest ekologiczny, cichy i nie ulega deformacji, oferuje relaksujący efekt wody i odpowiednie podparcie dla organizmu. Dzięki strukturze i technologii produkcji otwartokomórkowej oddychająca pianka żelowa jest absolutnie niepowtarzalna.Materac VISCO Fresh materiał

VISCOFOAM  WATERLILY® Jest to podstawowy materiał stosowany do produkcji materacy Mollyflex, ze względu na unikatowe właściwości punktowego rozłożenia nacisku, absorPcji oraz rozprowadzania ciężaru ciała. Viscofoam Waterlily® to lekko sprężysta pianka o strukturze otwartych komórek, łatwo dostosowująca się naturalnego działania termicznego ciała. Dzięki zwiększonej elastyczności materiał ten szybciej adaptuje się do naszego ciała co jest znacznie bardziej komfortowe podczas zmieniania pozycji podczas snu. Pianka Waterlilly jest całkowicie ekologicznym, pienistym materiałem odpornym na trwałą deformację.Materac VISCO Fresh
Newlattex to innowacyjne rozwiązanie, w którym połączono właściwości pianki wysokoelastycznej ze sprężystością lateksu otrzymując materiał o wysokiej sprężystości, trwałości i komforcie. Materiał ten bardzo dobrze podpiera ciało reagując odpowiednio na nacisk, właściwie stabilizuje poszczególne odcinki kręgosłupa, zwiększa komfort spania poprzez idealne dopasowanie się do ludzkiego organizmu. Newlattex jest produkowany w różnych stopniach twardości po to, aby tworzyć materace dostosowane do potrzeb klientów.Materac VISCO Fresh certyfikat

CertiPUR to  bardzo rygorystyczny certyfikat. Norma ta rygorystycznie określa, jakie maksymalne stężenie konkretnych pierwiastków chemicznych jest dopuszczalne w materacu, a jakich w ogóle być nie może. Produkty, które uzyskały certyfikat CertiPUR są wolne od metali ciężkich, substancji rakotwórczych, alergicznych czy powodujących choroby o podłożu genetycznym, ftalenów oraz lotnych związków organicznych. Dlatego materace certyfikowane tym logiem to 100% gwarancja bezpieczeństwa dla osób z alergiami, chorobami układu oddechowego oraz 100% gwarancja, że materac nie stanie się dla nas problemem życiowym.Materac VISCO Fresh Thermotech
THERMOTECH® to system kontroli temperatury i mikroklimatu snu. Technologia kapsułek PCM (Phasechangematerial), opracowana przez NASA, obecnie jest szeroko wykorzystywana w materacach i poduszkach aby maksymalnie podnieść komfort ich użytkowania. W wyniku zastosowaniu milionów kapsułek w strukturze materiału, tkanina absorbuje nadmiar ciepła jakie wydziela ludzki organizm powodując utrzymanie stałej temperatury i optymalnego mikroklimatu podczas snu. Dzięki tym cechom materace z technologią Termotech są szczególnie polecane dla osób cierpiących z powodu nadmiernej potliwości w nocy.
MollyFlex to włoski producent materacy i poduszek, które odpowiadają na potrzeby najbardziej wymagających Klientów. Zobacz wszystkie materace Mollyflex.

mol_m_pi_vfh_80x200
Typ produktu
Materac
Gwarancja
10 lat
Twardość
Średnio twardy
Wysokość
22 cm
chat Komentarze (0)