tel. 52 349 33 70 email
Poduszka Tessa Standard Paradies
  • Poduszka Tessa Standard Paradies
  • Poduszka Paradies Crystal

Poduszka Tessa Standard Paradies

Poduszka Paradies Tessa Standard wysokiej jakości trzykomorowa poduszka, wypełniona puchem gęsim z dodatkową komorą wewnętrzną wypełnioną gęsim pierzem. Duża ilość sprężystego i trwałego wypełnienia o najlepszych parametrach, sprawia że jest trwała i bardzo długo zachowuje swoją sprężystość. Poszycie wykonane jest z puchoszczelnej tkaniny bawełnianej. Poduszka Tessa Standard jest idealna dla osób preferujących wyższe podparcie dla głowy.

Marka
Rozmiar poduszki
159 zł
Termin realizacji update do 14 dni

Poduszka Tessa Standard Paradies wypełnione wysokogatunkowym naturalnym pierzem i puchem, idealnie czystym dzięki zastosowaniu technologii Paradies SuperClean.Wypełnienie nowym, białym, sprężystym puchem gęsim (klasa1 PN-EN 12934).

Dzięki dwóm warstwom zewnętrznym, które wypełnione są wysokiej jakości miękkim 90 % gęsim puchem oraz w 10 % drobnymi puchowymi piórkami, półpuch znajdujący się w komorze środkowej nie jest wyczuwalny.

Pokrycie poduszki to wyjątkowo delikatna tkanina z bawełny organicznej w 100% - batyst pucho-szczelny, jest niezwykle przyjemna w dotyku. Kolor biały, bez wybielaczy optycznych.

Poduszki Paradies są łatwe w pielęgnacji, można je prać w temp do 40 stopni C. Wietrzyć na wolnym powietrzu, nie wystawiać na bezpośrednie działanie silnych promieni słonecznych. Codzienne roztrzepywanie przywraca ich wypełnieniu pierwotną objętość i zapewnia najdłuższą żywotność produktu.

Kolekcja poduszek Tessa ozdobiona jest srebrną lamówką oraz narożnikiem z logo Paradies. Poduszki z serii Tessa mogą stanowić komplet z kołdrami puchowymi Moonline.

Paradies Platinum MediumPoduszka Tessa Standard wypełniona jest świeżym 90% białym puchem gęsim,klasy I, idealnie czystym dzięki zastosowaniu technologii Paradies Super Clean.


Paradies Platinum MediumUdoskonalenie Paradies: Super Clean - to gwarancja wyjątkowej czystości dobrego gatunkowo puchu i pierza. Dzięki dodatkowemu oczyszczaniu jest czyściejszy niż wymagają tego przyjęte standardy.


Paradies Platinum MediumSprawdzona jakość Paradies-odpowiedzialność za człowieka i środowisko.
Wykorzystywane przy produkcji tkanikaniny nie zawierają optycznych rozjaśniaczy. Poddawane są testom medycznym pod kontem nieszkodliwość dla skóry i ciała.
Procesy produkcyjne są w pełni ekologiczne i przyjazne środowisku naturalnemu.

Paradies Platinum Medium
Poduszkę można prać w temp.40 stopni C,
wietrzyć na wolnym powietrzu, nie wystawiać na bezpośrednie działanie silnych promieni słonecznych,
Codzienne strzepnięcie zapewni dłuższą żywotność produktu.

Dostępne rozmiary: 40x40, 40x80, 50x60, 50x70, 50x80,65x65,70x80, 80x80

certyfikat paradies 1 salonsnu.plcertyfikat paradies 2 salonsnu.plcertyfikat paradies 3 salonsnu.pl

pa_p_cy_40x40
Typ
Poduszka
Gwarancja
2 lata
chat Komentarze (0)