tel. 506 626 678 email

Poduszki

Nawigacja po blogu
Poduszka Mini Visco
  • Poduszka Mini Visco

Poduszka Vesta

Poduszka Vesta wykonana w całości z pianki termoelastycznej Visco, która doskonale podpiera odcinek szyjny kręgosłupa, głowę oraz kark. Poduszka Vesta to poduszka bardzo uniwersalna ponieważ ma wiele zastosowań. Możemy ją używać zarówno w domu jak i w podróży, jako poduszkę lędźwiową.


169 zł
506 626 678 - Zamów telefonicznie Pomożemy skompletować zamówienie!
Termin realizacji update od ręki

Poduszka Vesta

W walce o zdrowy sen stworzono specjalną linię poduszek, wykonanych z materiałów doskonale dopasowujących się do naszego ciała. Pozwalają na prawidłowe ułożenie kręgosłupa szyjnego, nie obciążając przy tym mięśni. Odpowiednio dobrane poduszki do anatomicznych krzywizn naszego ciała, mogą znacząco pomóc w walce z chrapaniem, porannymi bólami głowy, bólami szyi lub pleców.

Poduszka Vesta wykonana z materiału wiskoelastycznego nie ogranicza krążenia krwi, a mięśnie mogą w pełni odpocząć.

  •  wnętrze poduszki wykonane jest pianki Visco
  •  wymiary 48x38x12 cm,
  •  pod wpływem ciepła ciała staje się bardziej plastyczna co wpływa na idealne dopasowanie do naturalnych krzywizn kręgosłupa,
  •  materiał ten nie ogranicza krążenia, pozwalając mięśniom na pełny relaks,
  •  poduszka jest neutralna pod względem alergicznym, idealna w podróż.

Pokrowiec jest wyposażony w zamek błyskawiczny dzięki czemu można go łatwo zdjąć i wyprać.

Poduszka Mini Visco - pianka

Pianka Visco to wyjątkowy rodzaj otwarto komórkowej pianki zmieniającej swoją twardość w zależności od temperatury. Pod wpływem naszego ciała staje się bardziej plastyczna i dopasowuje się, aby zapewnić odpowiednie podparcie. Zapewnia spokojniejszy sen, mniej przewracania się z boku na bok, łagodzi bólu pleców, kręgosłupa szyjnego i stawów, zapobiega odleżynom i pozytywnie wpływa na krążenie krwi.

podu_mi_vest
Gwarancja
2 lata
chat Komentarze (0)