tel. 52 349 33 70 email
Poduszka Moontex Relax
  • Poduszka Moontex Relax
  • Poduszka Moontex Relax
  • Poduszka Moontex Relax w pokrowcu

Poduszka Moontex Relax

Poduszka Moontex Relax o klasycznym kształcie i wypełnionym wnętrzu, zapewnia twardsze, stabilne podparcie. Wysokiej jakości pianka idealnie dopasowuje się do głowy i odcinka szyjnego kręgosłupa, dzięki czemu gwarantuje zdrowy, komfortowy sen. 

Marka
Liście spadają, ceny spadają -15%! 
SPRAWDŹ KOSZYK
*Nie dotyczy łóżek. Nie łączy się z innymi promocjami i wyprzedażami.
Rozmiar poduszki
293 zł
Termin realizacji update od ręki

Moontex Relax to poduszka o klasycznym kształcie wykonana z pianki visco-elastic foam CASANOVA®. Materiał ten zapewnia idealne podparcie i redukuje naciski na całej powierzchni.

Model ten posiada w całości wypełnione wnętrze, co sprawia że poduszka jest twardsza i bardziej stabilna, dla właściwego podparcia odcinka szyjnego i głowy.
Klasyczny kształt i odpowiednia wysokość pozwalają na szybkie dopasowanie, niezależnie od pozycji w jakiej śpimy.


Poduszka Relax, tak jak pozostałe poduszki z serii Moontex jest certyfikowanym produktem medycznym, co stanowi gwarancję bezpieczeństwa i komfortu snu.

 

Właściwości poduszki Moontex Relax:

  • profilowana i przewiewna struktura,
  • wyjątkowa jakość i włoski design,
  • poduszka jest certyfikowanym produktem medycznym,
  • gwarancja 5 lat,
  • wymiary poduszki: 42x72x14 cm,materac Medical

VISCOFOAM HD®Jest to materiał stosowany do produkcji materacy Mollyflex, ze względu na jego unikatowe właściwości punktowego rozłożenia nacisku, absorpcji oraz rozprowadzania ciężaru ciała stopniowo i równomiernie. Viscofoam Waterlily® to lekko sprężysta pianka o strukturze otwartych komórek, łatwo dostosowująca się naturalnego działania termicznego ciała. Dzięki zwiększonej elastyczności materiał ten szybciej adoptuje się do naszego ciała co jest znacznie bardziej komfortowe podczas zmieniania pozycji podczas snu. Pianka Waterlilly jest całkowicie ekologicznym, pienistym materiałem odpornym na trwałą deformację.


pokrowiec medical

CertiPUR to bardzo rygorystyczny certyfikat. Norma ta rygorystycznie określa, jakie maksymalne stężenie konkretnych pierwiastków chemicznych jest dopuszczalne w materacu, a jakich w ogóle być nie może. Produkty, które uzyskały certyfikat CertiPUR są wolne od metali ciężkich, substancji rakotwórczych, alergicznych czy powodujących choroby o podłożu genetycznym, ftalenów oraz lotnych związków organicznych. Dlatego materace certyfikowane tym logiem to 100% gwarancja bezpieczeństwa dla osób z alergiami, chorobami układu oddechowego oraz 100% gwarancja, że materac nie stanie się dla nas problemem życiowym.

mol_po_rel
Typ
Poduszka
Gwarancja
5 lat
chat Komentarze (0)