tel. 506 626 678 email

Poduszki

Poduszka Moontex Relax
  • Poduszka Moontex Relax
  • Poduszka Moontex Relax
  • Poduszka Moontex Relax w pokrowcu

Poduszka Moontex Relax

Poduszka Moontex Relax to wyrób medyczny o klasycznym kształcie, zapewnia twardsze, stabilne podparcie. Wysokiej jakości pianka idealnie dopasowuje się do głowy i odcinka szyjnego kręgosłupa, dzięki czemu gwarantuje zdrowy, komfortowy sen. 

Wyrób medyczny

Rozmiar poduszki

340 zł
506 626 678 - Zamów telefonicznie Pomożemy skompletować zamówienie!
Termin realizacji update do 7 dni


Poduszka Moontex Relax

Moontex Relax to poduszka o klasycznym kształcie wykonana z pianki visco-elastic foam CASANOVA®. Materiał ten zapewnia idealne podparcie i redukuje naciski na całej powierzchni.

Model ten posiada w całości wypełnione wnętrze, co sprawia że poduszka jest twardsza i bardziej stabilna, dla właściwego podparcia odcinka szyjnego i głowy.
Klasyczny kształt i odpowiednia wysokość pozwalają na szybkie dopasowanie, niezależnie od pozycji w jakiej śpimy.


Poduszka Relax, tak jak pozostałe poduszki z serii Moontex jest certyfikowanym wyrobem medycznym, co stanowi gwarancję bezpieczeństwa i komfortu snu.

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

 Poduszka Moontex Relax - certyfikaty

Właściwości poduszki Moontex Relax:

Poduszka Moontex Relax - właściwości

  • profilowana i przewiewna struktura,
  • wyjątkowa jakość i włoski design,
  • wyrób medyczny,
  • gwarancja 5 lat,
  • wymiary poduszki: 42x72x14 cm,Poduszka Moontex Relax - materiał

VISCOFOAM HD®Jest to materiał stosowany do produkcji materacy Mollyflex, ze względu na jego unikatowe właściwości punktowego rozłożenia nacisku, absorpcji oraz rozprowadzania ciężaru ciała stopniowo i równomiernie. Viscofoam Waterlily® to lekko sprężysta pianka o strukturze otwartych komórek, łatwo dostosowująca się naturalnego działania termicznego ciała. Dzięki zwiększonej elastyczności materiał ten szybciej adoptuje się do naszego ciała co jest znacznie bardziej komfortowe podczas zmieniania pozycji podczas snu. Pianka Waterlilly jest całkowicie ekologicznym, pienistym materiałem odpornym na trwałą deformację.


Poduszka Moontex Relax - certyfikat

CertiPUR to bardzo rygorystyczny certyfikat. Norma ta rygorystycznie określa, jakie maksymalne stężenie konkretnych pierwiastków chemicznych jest dopuszczalne w materacu, a jakich w ogóle być nie może. Produkty, które uzyskały certyfikat CertiPUR są wolne od metali ciężkich, substancji rakotwórczych, alergicznych czy powodujących choroby o podłożu genetycznym, ftalenów oraz lotnych związków organicznych. Dlatego materace certyfikowane tym logiem to 100% gwarancja bezpieczeństwa dla osób z alergiami, chorobami układu oddechowego oraz 100% gwarancja, że materac nie stanie się dla nas problemem życiowym.

Poduszki piankowe MollyFlex zostały opracowane tak, by idealnie odpowiadały na potrzeby Klientów. Zobacz wszystkie modele.

mol_po_rel
Typ produktu
Poduszka
Gwarancja
5 lat
chat Komentarze (0)