tel. 506 626 678 email

O statusie medycznym

Blog nawigacja

O statusie medycznym


Aktywne filtry

Poduszki ortopedyczne - wysoka jakość w doskonałej cenie

W naszym sklepie mamy bogaty asortyment poduszek medycznych do spania dla dorosłych i dzieci w doskonałych cenach. W ofercie znajdziesz modele o różnych kształtach, które wyróżniają się właściwościami prozdrowotnymi. Dobre poduszki ortopedyczne z atestem medycznym to świetne rozwiązanie zarówno dla osób zdrowych, jak i dla borykających się ze schorzeniami kręgosłupa lub innymi problemami ruchowymi. Taki produkt możesz też stosować profilaktycznie, jeśli prowadzisz siedzący tryb życia lub po prostu chcesz odciążyć odcinek szyjny kręgosłupa po długim i stresującym dniu.

Poduszki o statusie wyrobu medycznego mają ergonomiczny kształt, dzięki czemu świetnie się dopasowują do krzywizn kręgosłupa i umożliwiają ułożenie głowy, szyi oraz karku w optymalnej pozycji. Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów, zadbaliśmy o to, aby w ofercie znalazły się topowe produkty TEMPUR®, Technogel, Perdormire, Hilding i Mollyflex. Certyfikowane poduszki ortopedyczne są wykonane z elastycznej pianki, która gwarantuje bezpieczeństwo i zdrowy sen. Tego rodzaju wyroby skutecznie niwelują dyskomfort, odciążają kręgosłup i redukują ucisk w obrębie kręgów szyjnych.

Poduszki ortopedyczne do spania w każdej pozycji

Profesjonalne poduszki medyczne umożliwiają wygodne zaśnięcie w każdej pozycji. W naszym sklepie znajdziesz modele w kształcie fali bądź prostokąta o różnych stopniach twardości, które gwarantują stabilne podparcie kręgosłupa szyjnego oraz prawidłowe ułożenie kręgosłupa lędźwiowego. Poduszki ortopedyczne najczęściej są przystosowane do spania na boku lub na plecach, choć możesz też użyć ich, gdy śpisz na brzuchu. Proponowane modele ułatwiają przybranie prawidłowej pozycji kręgosłupa, dzięki czemu skutecznie zapobiegają rozwojowi zmian zwyrodnieniowych i wad postawy. Takimi właściwościami odznacza się na przykład poduszka ortopedyczna TEMPUR®. Kształt poduszki idealnie dostosowuje się do drobnego ciała dziecka, gwarantując najmłodszym spokojny sen przez całą noc.

W naszym sklepie możesz wygodnie zamówić poduszkę ortopedyczną do siedzenia, poduszkę lędźwiową, poduszkę samochodową i cały zestaw podróżny. Dużym zainteresowaniem cieszą się modele z pamięcią kształtu, które zapewniają prawidłowe ułożenie kręgosłupa podczas snu i sprzyjają zachowaniu prawidłowej postawy ciała. Poduszki ortopedyczne z pianki zapobiegają rozwojowi mikroorganizmów i roztoczy, dzięki czemu wspaniale się sprawdzą w przypadku alergików. Elastyczny wkład zmniejsza również ryzyko wystąpienia chrapania i to niezależnie od tego, czy śpisz na plecach, czy leżysz na boku.

Zalety poduszek rehabilitacyjnych

Profesjonalne poduszki ortopedyczne są często wykorzystywane przez osoby, które właśnie przebyły poważny uraz kręgosłupa, są w trakcie rehabilitacji lub długotrwałego leczenia. W takim wypadku poduszka profilowana powinna być dostosowana do płci, wagi ciała i wzrostu użytkownika, aby zapewniła mu maksymalny komfort w czasie snu. Modele wykonane z pianki z pamięcią kształtu są miłe w dotyku, gwarantują solidne podparcie i skutecznie niwelują bóle kręgosłupa szyjnego. W efekcie poduszka rehabilitacyjna do spania to idealne rozwiązanie dla osób z problemami neurologicznymi, kardiologicznymi oraz cierpiących na choroby zwyrodnieniowe kręgosłupa,

Leżenie na medycznej poduszce do spania przynosi ulgę i pozwala skutecznie walczyć z bólem kręgosłupa w odcinku szyjnym. Poduszka wykonana z pianki poliuretanowej korzystnie wpływa też na cyrkulację powietrza, a na jej powierzchni nie gromadzą się groźne alergeny. Na takim podłożu doskonale się wyśpisz, dzięki czemu zwiększy się też Twoja jakość funkcjonowania w ciągu dnia. W naszym sklepie znajdziesz modele wyposażone w specjalne oddychające poszewki i zdejmowane pokrowce. Jest to idealne rozwiązanie dla osób szukających poduszki wyprofilowanej, którą łatwo utrzymać w czystości.

Zamów poduszkę ortopedyczną i zadbaj o swój kręgosłup

Odpowiednio dobrana poduszka to sprawdzona recepta na komfortowy sen. W naszym sklepie znajdziesz modele, które idealnie dopasowują się do kształtu ciała podczas spania. Jeśli chcesz kupić model markowego producenta w korzystnej cenie, to wybierz model od Perdormire. Są to poduszki zalecane osobom, które walczą z chrapaniem lub porannymi bólami głowy. Prawidłową pozycję podczas snu możesz również uzyskać, jeśli zamówisz model marki TEMPUR®. Te wyjątkowe produkty o statusie wyrobu medycznego zapewniają optymalne ułożenie głowy, szyi i karku, dzięki czemu mięśnie szybko się odprężą, a Ty wygodnie się wyśpisz.

Poszukiwania odpowiedniej poduszki ortopedycznej warto rozpocząć od określenia swoich preferencji. W efekcie bez problemu znajdziesz model, który zapewnia dobre podparcie dla kręgosłupa, jest niedrogi i funkcjonalny. Poduszka ortopedyczna doskonale chroni mięśnie przed napięciami i przeciążeniami, dzięki czemu jej stosowanie pozytywnie wpłynie na ogólną kondycję Twojego organizmu.

Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą! Wszystkie poduszki możesz przetestować w salonach stacjonarnych Komfort Snu w Bydgoszczy i Toruniu. Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze, napisz lub zadzwoń - nasi konsultanci chętnie pomogą.