tel. 506 626 678 email

Akcesoria TEMPUR

Kołdra Home by TEMPUR Luxe Down
  • Kołdra Home by TEMPUR Luxe Down
  • Kołdra Home by TEMPUR Luxe Down

Kołdra Home by TEMPUR Luxe z czystym puchem gęsim

Kołdra Luxe z czystym puchem gęsim należy do ekskluzywnej kolekcji Home by TEMPUR®, została zaprojektowana w celu zapewnienia najbardziej komfortowego snu. Kołdra jest wypełniona w 100% puchem gęsim europejskiej klasy 1, które łączy lekkość i puszystość z właściwościami termoregulacyjnymi materiału Outlast w tkaninie zewnętrznej. To doskonała propozycja kołdry całorocznej jak i letniej.

Marka
Kapcie TEMPUR gratis
Rozmiar kołdry
Wersja kołdry
2 111 zł
Termin realizacji update 7 tyg.
home by tempur

Kołdra Home by TEMPUR Luxe z czystym puchem gęsim

Ekskluzywna kołdra Home by TEMPUR® Luxe z czystym puchem gęsim wypełniona 100% puchem, pozwala na zachowanie optymalnej temperatury poprzez redukcję ciepła i pocenia się.

Jest lekka i przyjemnie miękka - to doskonała propozycja kołdry letniej, sprawdzi się również w ciepłej sypialni jako kołdra całoroczna.


Dzięki technologii SPACE kołdry 
Home by TEMPUR® mogą pomóc Twojemu ciału utrzymać optymalną temperaturę poprzez zmniejszenie ciepła i potliwości, aby zapewnić Ci wspaniały sen.

Kołdra Home by TEMPUR® Luxe z czystym puchem gęsim wykorzystuje technologię materiału Outlast w zewnętrznej tkaninie aby zapewnić idealną temperaturę oraz kontrolę wilgotności podczas snu.

Kołdra dostępna w dwóch wariantach:

- Light: lekka, letnia kołdra,

- Standard: kołdra całoroczna.


Kołdra nadaje się do prania w temperaturze 60°C.

koldry home by tempur
te_hbt_k_puch_luxe
Typ produktu
Dodatki
chat Komentarze (0)