tel. 506 626 678 email

Kołdry dla dzieci

Antyalergiczny komplet dziecięcy Mikrofibra AMZ 100/135cm + 40/60 cm
 • Antyalergiczny komplet dziecięcy Mikrofibra AMZ 100/135cm + 40/60 cm
 • Antyalergiczny komplet dziecięcy Mikrofibra AMZ 100/135cm + 40/60 cm

Antyalergiczny komplet dziecięcy Mikrofibra AMZ 100/135cm + 40/60 cm

Antyalergiczny komplet dziecięcy Mikrofibra AMZ stworzony z myślą o najmłodszych pociechach. Kołderka i poduszka Mikrofibra to wyroby syntetyczne, pokryte nowoczesną tkaniną produkowaną w mikrotechnologii, posiadającą wspaniałe właściwości ułatwiające utrzymanie wyrobu w czystości. Mikrofibra jest przyjemna w dotyku i umożliwia pranie w temperaturze do 95 stopni C. Zestaw wypełniony jest innowacyjnym włóknem AMZ DreamFill, które gwarantuje zdrowy i komfortowy sen. Komplet Mikrofibra AMZ to doskonała propozycja dla osób szukających klasycznych produktów w przystępnej cenie.

Rozmiar

127 zł

Termin realizacji update Do 7 dni

Komplet dziecięcy Mikrofibra AMZ

Antyalergiczny komplet dziecięcy Mikrofibra składa się z kołderki i poduszki o wysokim standardzie wykonania, wyprodukowany z najwyższej jakości materiałów. Włókno posiada bardzo dobry współczynnik termoizolacji, zapewniając ciepło przy zachowaniu niskiej wagi wyrobu. Optymalna cyrkulacja powietrza pozwala ciału oddychać i optymalizować temperaturę podczas snu.

Komplet wypełniony został materiałem DreamFill z drobnych spiralnie skręconych włókien poliestrowych, dzięki czemu są bardziej puszyste oraz dłużej zachowują swój pierwotny kształt. 

Materiał w poszyciu posiada wyjątkowe właściwości – jego włókno jest wielokrotnie cieńsze od jedwabiu, dzięki czemu tkanina jest bardzo gładka, delikatna i trwała.

Mikrofibra to tkanina oddychająca, doskonale filtruje powietrze i nie pozwala na przegrzanie organizmu. Wierzch materiału pokrywa przyjemny w dotyku delikatny meszek, utrzymujący wyroby we właściwym miejscu w poszewce.

Ilość wypełnienia jest dostosowana w taki sposób, aby zapewnić odpowiednie podparcie dla główek dzieci będących w fazie intensywnego wzrostu.

Antyalergiczny komplet dziecięcy Mikrofibra AMZ 100/135cm + 40/60 cm
Certyfikat OEKO-TEX Antyalergiczny komplet dziecięcy Mikrofibra AMZ 100/135cm + 40/60 cm

Właściwości kompletu dziecięcego Mikrofibra AMZ

 •  kołdra całoroczna,
 • pokrycie: mikrofibra francuska (100% poliester),
 • wypełnienie: antyalergiczne, ekskluzywne wypełnienie materiałem syntetycznym DreamFill,
 • wymiary kołdry 100x135 cm, poduszka 40x60 cm,
 • łatwość w utrzymaniu w czystości, możliwość częstego prania w temp. do 95°C, co skutecznie eliminuje roztocza oraz inne drobnoustroje. Kołderka i poduszka bardzo szybko schną,
 • produkt bezpieczny dla alergików,
 • opakowanie fabryczne produktu służy do jego bezpiecznego przechowywania oraz transportu,
 • kolor biały,
 • 2 lata gwarancji.
Konserwacja kompletu dziecięcego Mikrofibra AMZ
amz_kpl_mikro
Typ produktu
Dodatki
Gwarancja
2 lata
chat Komentarze (0)