tel. 52 349 33 70 email
Kołdra letnia Lyocell
  • Kołdra letnia Lyocell
  • Kołdra letnia Lyocell

Kołdra AMZ letnia Lyocell

Kołdra letnia Lyocell gwarantuje niepowtarzalną miękkość i delikatność dzięki nanotechnologii użytej przy produkcji tkaniny. Tkanina powstała w ekologicznym procesie w 100% z celulozy drzewnej. Wysokosprężyste, lekkie wypełnienie w postaci 4-kanalikowego markowego włókna firmy ADVANSA, zapewnia najwyższą jakość snu. Kołdra letnia Lyocell to ekskluzywny produkt przyjazny alergikom,

Marka
Liście spadają, ceny spadają -15%! 
SPRAWDŹ KOSZYK
*Nie dotyczy łóżek. Nie łączy się z innymi promocjami i wyprzedażami.
Rozmiar kołdry
447 zł
Termin realizacji update do 4 tyg.


Kołdra Lyocell


Kołdra letnia Lyocell
 wykonana z tkaniny Lyocell, która jest przyjazna środowisku i w 100% naturalna. Nie tylko jest przyjemna w kontakcie ze skórą, ale posiada wyjątkową zdolność odprowadzania wilgoci od ciała, dzięki temu nie pozwalana na rozwój bakteri i roztoczy. Wypełnienie kołdry lekkim, przewiewnym markowym włóknem sprawia że jest to doskonałe uzupełnienie każdej sypialni.


Kołdra Lyocell

Tkanina pokryciowa:
 100% LYOCELL o splocie satynowym, najwyższej jakości.Kołdra Lyocell


Wypełnienie:
 wysokosprężysta włóknina uzyskana jest z najwyższej jakości markowego włókna HCS firmy AdvanSA - lidera w produkcji nowoczesnych włókien i tkanin używanych w wielu dziedzinach przemysłu. Włókno to pokryte jest silikonem, dzięki czemu nabiera dodatkowej miękkości i sprężystości. Pojedyncze włókna posiadają 4-kanały zwiększające właściwości termoizolacyjne oraz sprężystość. Kołdry wypełnione są włóknem w postaci wysokosprężystej włókniny.Koldra Lyocell AMZ
Wyrób należy do linii AMZ SYNTHETIC Exclusive potwierdzając najwyższą jakość materiałów użytych do jego produkcji. Wyrób jest bardzo lekki, otulający oraz starannie wykończony.
Koldra Lyocell AMZ


Konserwacja: 
możliwość prania w pralce w warunkach domowych oraz szybkie schnięcie wyrobów pozwala łatwo zachować go w czystości. Maksymalna dozwolona temperatura prania to 60C, pozwala na wyeliminowanie roztoczy oraz innych drobnoustrojów.


Ilość wypełnienia: 135x200 - 550g,  155x200 - 600g, 200x220 - 900g.

Klasa cieplna: kołdra w wersji letniej.

Cechy dodatkowe: wyrób antyalergiczny wyprodukowany z najwyższej jakości materiałów, które zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza oraz optymalny poziom wilgotności. Najwyższej jakości bardzo gęste tkaniny, ultra czyste wypełnienie oraz nowoczesne metody produkcji zapewniają niesprzyjające warunki do rozwoju roztoczy oraz innych drobnoustrojów.Niektóre elementy graficzne, ikonki, zdjęcia oraz treść stanowią własność firmy Komfort Snu. Pobieranie zdjęć, opisów, elementów graficznych bez naszej zgody jest zabronione.

amz_k_ly_l _135x200
Typ
Dodatki
Gwarancja
2 lata
chat Komentarze (0)