tel. 52 349 33 70 email
Materac Amerika
  • Materac Amerika

Materac Amerika Materasso kieszeniowy

Materac Amerika Multipocket posiada duża ilość sprężyn o małej średnicy, bardzo dobrze i niezależnie podpiera ciało, a przekładka i dodatkowa warstwa lateksu sprawia że materac jest bardzo wygodny i będzie służył przez wiele lat. Materac ortopedyczny z polskim atestem medycznym.

Marka
Rozmiar materaca
Pokrowiec
Twardość
1 907 zł
Termin realizacji update od 3 - 14 dni

Amerika to wygodny materac ortopedyczny zbudowany z luksusowych spreżyn kieszeniowych "system 1000" z siedmioma strefami twardości gwarantuje maksymalne podparcie ciała i pozwalają kręgosłupowi na przybranie naturalnej i zdrowej pozycji.

Zastosowana na sprężynach warstwa lateksu zapewnia bardzo elastyczną i wygodną strukturę, lepiej dopasowuje się do kształtu ciała i szybciej reaguje na zmiany pozycji podczas snu. Posiada znakomite właściwości regeneracyjne i antybakteryjne.

Materac Amerika produkowany jest w dwóch wersjach: - wersja H2 przeznaczona dla osób o wadze do 110 kg, - wersja H3 przeznaczona dla osób o wadze do 130 kg. Decydując się na materac Amerika uzyskujemy bardziej spokojny, głęboki sen, bez gwałtownych wybudzeń. Nasza skóra, oraz układ krwionośny, pozbawione drażniących nacisków, otrzymują środowisko idealne do prawidłowej, niezakłóconej regeneracji podczas snu.

Materac Amerika www.salonsnu.pl 

Budowa i zalety:

  • sprężyna kieszeniowa (system - 1000S),
  • zalecany stelaż sztywny lub elastyczny bez regulacji,
  • stopień twardości: H2 - miękki, H3 - twardy,
  • obciążenie ortopedyczne: H2 – do 110 kg, H3 – do 130 kg,
  • gwarancja: 5 lat,
  • wysokość ok. 21 cm.

 

Materac  Salonsnu.plMaterac przebadany pod kontem ortopedycznym, posiada polski atest medyczny.

Materac Komodor Bio Ex Salonsnu.pl
Sprężyny kieszeniowe MULTIPOCET oferują 1000 samodzielnie "pracujących" punktów ortopedycznych. Każda sprężyna umieszczona jest w osobnej kieszonce, która umożliwia indywidualne dopasowanie do kształtu ciała i oferuje uczucie maksymalnej wygody.
Materac Thermo Silver Salonsnu.plBudowa materaca pozwala na idealne dopasowanie do kształtu kręgosłupa gwarantując komfortowy i zdrowy sen.


Materac  Salonsnu.pl


Produkt pochodzenia naturalnego, wykonany z mleczka kauczukowego. Zawdzięcza temu swoje wyjątkowe walory użytkowe, wysoką elastyczność, sprężystość, odporność na odkształcenia oraz zdolność zachowania swoich właściwości przez długi okres użytkowania. LATEKS posiada doskonałą wentylację dzięki dużej ilości otworków umieszczonych w strukturze pianki,  idealnie dopasowują się do kształtu ciała i zapewniają przyjemny komfort snu.

Materac Komodor Bio Ex salonsnu.plPokrowiec LYOCELL 3D Jump-  bazą tej luksusowej tkaniny jest celuloza drzewna, która nadaje jej aksamitnie delikatny dotyk, a jednocześnie czyni ją bardzo mocną. Co ważne, jest to materiał doskonale pochłaniający i odprowadzający wilgoć, a więc pozwala utrzymywać higieniczny, suchy klimat na powierzchni materaca. Pokrowiec pikowany z włóknem klimatyzującym oraz z jednej strony pianką AIRGEL 3cm. Pokrowiec jest przyjazny dla środowiska i posiada znakomite właściwości antybakteryjne. Pokrowiec można zdjąć i wyprać w temp. do 40 stopni C.

mat_m_ki_am
Typ
Materac
Gwarancja
3 lata
Wysokość
23 cm
chat Komentarze (0)