tel. 506 626 678 email

Materace kieszeniowe

  • Wyprzedaż!
  • Rabat! -2 733 zł
Materac Sealy Prestige
  • Materac Sealy Prestige

Materac Sealy Prestige sprężynowo-piankowy 180x200 z ekspozycji

Wyprzedaż! Materac w bardzo dobrym stanie, pełna gwarancja.
Materac Sealy Prestige
to 25 cm wyjątkowego komfortu oraz nowość wśród materaców Sealy wykorzystujących technologię Posturepedic, która zapewnia odpowiednio nakierunkowane wsparcie. Materac najtwardszy z kolekcji, łączy wszystkie zalety dynamiki sprężyn z komfortowym podparciem i dopasowaniem nowoczesnych pianek. Dostępny w rozmiarach 140x200, 160x200, 180x200 od ręki.

Rozmiar materaca

7 523 zł
4 790 zł Zniżka 2 733 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką : 7 523 zł
506 626 678 - Zamów telefonicznie Pomożemy skompletować zamówienie!
Termin realizacji update od ręki


Wyjątkowe materace Sealy Prestige to połączenie najlepszych technologii i najwyższej jakości w jednym celu: aby zapewnić luksusowe warunki do snu, idealne połączenie komfortu i podparcia.

Technologia Posturepedic, opracowana z pomocą specjalistów ortopedów, zapewnia wzmocnione wsparcie najcięższych części ciała, dla idealnego podparcia. Dzięki 65 letniemu doświadczeniu technologia Posturepedic łączy w sobie wysokiej jakości materiały z najnowocześniejszą technologią, oferując głębokie i ukierunkowane podparcie tam, gdzie jest ono najbardziej potrzebne.

Podczas gdy większość materaców jest wykonana z pianki lub sprężyn, Sealy Hybrid pozwala cieszyć się z korzyści obu rozwiązań. Połączenie sprężyn i pianki zapewnia równowagę między komfortem a podparciem.

Materac Sealy Prestige


Materac Sealy Prestige www.salonsnu.pl

Sealy Comfort Sense jest wiskoelastyczną pianką, która dopasowuje się do kształtu ciała, redukuje punkty nacisku oraz zapewnia indywidualny komfort.

Sealy Support twarda pianka o wysokiej gęstości, pozwala zachować odpowiednią elastyczność oraz solidne, stabilne podparcie.

Moisture Protect to chłodna w dotyku tkanina regulująca wilgotność i temperaturę, która sprzyja komfortowemu odpoczynkowi.

Technologia Duraflex - grubsza krawędź materaca wykonana ze sztywnych sprężyn poprawia podparcie podczas snu i zwiększa użytkową powierzchnię spoczynkową materaca.

W części środkowej zastosowano ekskluzywną technologię dedykowaną najcięższym partiom ciała. Zapewnia wzmocnione podparcie w środkowej części materaca, gdzie skoncentrowane jest 50% masy ciała.

Niezależnie pracujące, strefowe sprężyny kieszeniowe Response Pro HD zostały ułożone w strefach o zróżnicowanym stopniu  podparcia. Około 1010 sprężyn w podwójnym materacu.

Gwarancja: 10 lat,

Wysokość: ok. 25 cm,

Twardość: wysoka,

Możliwość regulacji: materac odpowiedni do stosowania na stelażu regulowanym.


Materac Sealy Prestige, Sealy Posturepedic

Poznaj bliżej markę Sealy!

Zobacz krótki wywiad z przedstawicielem firmy Tempur Sealy Polska i dowiedz się więcej o amerykańskich materacach Sealy.

materace Sealy salonsnu.pl

Niektóre elementy graficzne, ikonki, zdjęcia oraz treść stanowią własność firmy Komfort Snu. Pobieranie zdjęć, opisów, elementów graficznych bez naszej zgody jest zabronione.

tem_m_ki_pres_wyprz_expo_180
Typ produktu
Materac
Gwarancja
10 lat
Twardość
Twardy
Wysokość
25 cm
chat Komentarze (0)