tel. 506 626 678 email

Materace kieszeniowe

  • Wyprzedaż!
  • Rabat! -25%
Materac Sealy Hybrid Active sprężynowo-piankowy
  • Materac Sealy Hybrid Active sprężynowo-piankowy

Materac Sealy Hybrid Active sprężynowo-piankowy 180x200 z ekspozycji

Wyprzedaż z ekspozycji. Materac w bardzo dobrym stanie, pełna gwarancja.
Materac Sealy 
Hybrid Active to średnio twardy, kompaktowy materac z rodziny Sealy Hybrid. Materac Hybrid Active to połączenie najlepszych technologii i najwyższej jakości aby zapewnić luksusowe warunki do snu. Materac, łączący zalety nowatorskich sprężyn z komfortem pianki z pamięcią przy jednoczesnym utrzymaniu optymalnej temperatury dla komfortowego wypoczynku. Sealy Hybrid Active 140, 160, 180x200 cm i inne rozmiary. Dostawa gratis
.

Rozmiar materaca

5 430 zł
4 073 zł Zniżka 25%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką : 5 430 zł
506 626 678 - Zamów telefonicznie Pomożemy skompletować zamówienie!
Termin realizacji update od ręki


Materace Sealy Hybrid Active to połączenie najlepszych technologii i najwyższej jakości w jednym celu: aby zapewnić luksusowe warunki do snu, idealne połączenie komfortu i podparcia. Materac Sealy Hybrid Active posiada wszystkie właściwości materaców z tej rodziny.

Górna część materaca Sealy Hybrid to otulająca ciało, komfortowa pianka żelowa z pamięcią, którą zaprojektowano, aby zapewnić Ci temperaturę optymalną dla głębokiego, relaksującego snu. Dolna połowa materaca Sealy Hybrid to dopasowane podparcie dzięki wykorzystaniu opracowanych przez nas sprężyn kieszeniowych.

Materac Sealy Hybrid Active

Materac Sealy Hybrid Style budowa


Materac Hybrid Active, łączy komfort pianki z pamięcią, z trwałym podparciem jaki zapewniają sprężyny kieszeniowe.

Wiskoelastyczna pianka, która dopasowuje się do kształtu ciała, redukując punkty nacisku oraz zapewniając indywidualny komfort.

Materac Sealy Hybrid Style dolna warstwa

Dolna warstwa zapewnia wyjątkowe podparcie, dzięki sprężynom kieszeniowym. Sprężyny gwarantują dopasowane podparcie oraz redukcję drgań spowodowanych przez ruchy drugiej osoby śpiącej na materacu.

Materac Sealy Hybrid Style wsparcie lędźwiowe

Wsparcie lędźwiowe. Technologia dedykowana najcięższym partiom ciała. Zapewnia wzmocnione podparcie w środkowej części materaca, gdzie skoncentrowane jest aż 50% masy ciała.

Materac Sealy Hybrid Style, System wzmacniający krawędzie

System wzmacniający krawędzie, SolidEdge zapewnia bardziej stabilną powierzchnię do spania, siedzenia, przytulania i przeciągania się.

Materac Sealy Hybrid Style pokrowiec

Materac w wyjątkowo atrakcyjnym i elastycznym pokrowcu o kwiatowym wzorze. Pokrowiec w kolorze białym z jasnoszarymi bokami z taśmą dekoracyjną. Pokrowiec można zdjąć i wyprać w temperaturze 30 stopni C.


Pokrowiec Knited Fabric + Diamond Tape opracowany przez naukowców, nie tylko elastycznie dopasowuje się do ciała, ale także wraca do pierwotnego kształtu bez fałd i zmarszczek, rozciąga się w każdym kierunku aby w żaden sposób nie ograniczać odczuć, jakie zapewniają warstwy we wnętrzu materaca.

Główne zalety materaca:

• Wyjątkowy komfort podparcia

• Przyjemna sprężystość

• Najlepsze materiały Sealy

• Wysoka trwałość

• 10 lat gwarancji

• Możliwość zamawiania nietypowych rozmiarów i szybki czas realizacji.

UWAGA: podana cena nie obejmuje podstawy materaca, dotyczy samego materaca.

Poznaj bliżej markę Sealy!

Zobacz krótki wywiad z przedstawicielem firmy Tempur Sealy Polska i dowiedz się więcej o amerykańskich materacach Sealy.

Materac Sealy Hybrid Active

Niektóre elementy graficzne, ikonki, zdjęcia oraz treść stanowią własność firmy Komfort Snu. Pobieranie zdjęć, opisów, elementów graficznych bez naszej zgody jest zabronione.

tem_m_ki_shs_ff_180x200
Typ produktu
Materac
Gwarancja
10 lat
Twardość
Średnio twardy
Wysokość
30 cm
chat Komentarze (0)