tel. 52 349 33 70 email
Materac Swiss Energy
 • Materac Swiss Energy

Materac Swiss Energy Materasso piankowy

Materac Swiss Energy to nowoczesny materac, wykorzystujący w swojej budowie najbardziej zaawansowane technologicznie Szwajcarskie piany. Materac zapewnia wysoką elastyczność i sprężystość punktową oraz doskonałą wentylację. Specjalna piana wysokoelastyczna EvoPoreHRC o bardzo dużej gęstości, zapewnia stabilne podparcie osobom o znacznej masie ciała. Ponadto jest ekstremalnie stabilna, bardzo odporna na wilgoć, temperaturę i wysoki nacisk. Możliwość wykonania materaca na wymiar. Dostawa bezpłatna.

Marka
Rozmiar materaca
Pokrowiec
2 215 zł
Termin realizacji update od 3 - 14 dni

Materac Swiss Energy przeznaczony dla zwolenników materaców twardszych, zapewnia stabilne, pewne podparcie ciała nawet osobom o znacznej masie ciała. Materac o dużej przewiewności, elastyczności oraz sprężystości punktowej.

Specjalne profilowane nacięcia w środkowej warstwie materaca zapewniają, swobodną cyrkulację nagromadzonego powietrza i wilgoci z materaca, zapobiegając tym samym efektowi przegrzewania się ciała podczas snu, oraz powstawaniu przykrych zapachów.

Dodatkową funkcją powstałych kanałów jest zmniejszanie nacisków co powoduje rozluźnienie mięśni. Efektem jest lepsze krążenie krwi i spokojny sen bez konieczności zmiany pozycji ciała.

Nowoczesna szwajcarska piana EvoPoreHRC, stanowiąca zewnętrzne warstwy materaca wzmacnia nie tylko sprężystość i elastyczność, ale przede wszystkim zapewnia stabilne podparcie przez bardzo długi czas.

Dopełnieniem całości jest specjalny pokrowiec Thermo Balance, który dzięki swoim zdolnościom do zmiany struktury włókien pod wpływem temperatury umożliwia ona najlepszą, możliwą obecnie, wymianę ciepła i wilgoci z ciała człowieka. Jest to idealne rozwiązanie dla osób o tendencji do przegrzewania się, pocenia podczas snu.

Materac Swiss Energy zbudowany jest z trzech warstw: dolna wysokoelastyczna szwajcarska piana EvoPoreHRC 3 cm, profilowana wysokoelastyczna piana o gęstości 45 kg/m3 14 cm, wysokoelastyczna szwajcarska piana EvoPoreHRC 3 cm,

materac swiss energy

 • odpowiednia budowa gwarantuje higienicznie świeży i zdrowy sen,
 • wysoka elastyczność punktowa i przewiewność,
 • duża odporność na odkształcenia i zużywanie,
 • stabilne, solidne podparcie,
 • profilowana, przewiewna oraz trwała piana jako rdzeń materaca,
 • całkowita wysokość materaca ok. 23 cm
 • twardy,
 • doskonały dla osób cięższych, z tendencja do pocenia się,
 • nadaje się na stelaże z regulacją elektryczną,
 • gwarancja 10 lat,
 • antybakteryjny pokrowiec zapewniający stałą termoregulację.

Materac Salonsnu.pl


Pianka wysokoelastyczna gwarantuje właściwe podparcie ciała, oraz wytrzymałość. Zapewnia wysoką elastyczność wkładu, a jej struktura ułatwia cyrkulację powietrza wewnątrz materaca.


Materac Thermo Silver salonsnu.pl

Nowa struktura komórek w pianie EvoPoreHRC charakteryzuje się dynamicznymi i elastycznymi właściwościami. Ponadto jest ekstremalnie stabilna, lepiej odporna na wilgoć, temperaturę i wysoki nacisk.
„Testowana jakość dla najwyższego standardu.”
Piana była testowana w ekstremalnych warunkach, przy wysokiej temperaturze i wysokiej wilgoci. Wyniki testów wykazały szczególną wytrzymałość piany. Podczas użytkowania nie zmienia swojej twardości, jest bardzo elastyczna, sprężysta i przewiewna.

Neroli DreamDo produkcji materacy wykorzystany jest organiczny, szwajcarski klej na bazie wody, Simalfa, spełnia on wszystkie standardy zdrowotne, jest bezpieczny dla ludzi i środowiska.Materac Salonsnu.pl
Materac posiada 10 lat gwarancji.

Materac Lavender Therapy salonsnu.pl

Pokrowiec Thermo Balance wykonany z nowoczesnej tkaniny. Zaawansowane, inteligentne włókna tkaniny, wykazują właściwości dotąd zarezerwowane dla skóry człowieka. W momencie, kiedy temperatura podnosi się struktura tkaniny otwiera się, absorbując całkowicie wydzielaną przez ciało ludzkie wilgoć i temperaturę, a po odparowaniu wilgoci struktura ponownie się zamyka. Pokrowiec daje poczucie świeżości, higieniczności i jest antybakteryjny. Pokrowiec można zdjąć i wyprać.

mat_m_ter_ner_dr_90x200
Typ
Materac
Gwarancja
10 lat
Twardość
Twardy
Wysokość
23 cm
chat Komentarze (0)