tel. 506 626 678 email

Niedostepne

Materac Swiss Energy
 • Materac Swiss Energy

Materac Swiss Energy Materasso piankowy

PRODUKT NIEDOSTĘPNY
Szukasz czegoś podobnego? Sprawdź: Materac Beast Lavender Materasso


Materac Swiss Energy to nowoczesny materac, wykorzystujący w swojej budowie najbardziej zaawansowane technologicznie Szwajcarskie piany. Materac zapewnia wysoką elastyczność i sprężystość punktową oraz doskonałą wentylację. Specjalna piana wysokoelastyczna EvoPoreHRC o bardzo dużej gęstości, zapewnia stabilne podparcie osobom o znacznej masie ciała. Ponadto jest ekstremalnie stabilna, bardzo odporna na wilgoć, temperaturę i wysoki nacisk. Możliwość wykonania materaca na wymiar. Dostawa bezpłatna.

Zadzwoń i potwierdź termin realizacji, który aktualnie może być inny niż podany poniżej ☎️ 506 626 678

Rozmiar materaca
Pokrowiec

2 215 zł

Termin realizacji update 3 - 14 dni

PRODUKT NIEDOSTĘPNY

Sprawdź inne produkty marki Materasso


Materac Swiss Energy przeznaczony dla zwolenników materaców twardszych, zapewnia stabilne, pewne podparcie ciała nawet osobom o znacznej masie ciała. Materac o dużej przewiewności, elastyczności oraz sprężystości punktowej.

Specjalne profilowane nacięcia w środkowej warstwie materaca zapewniają, swobodną cyrkulację nagromadzonego powietrza i wilgoci z materaca, zapobiegając tym samym efektowi przegrzewania się ciała podczas snu, oraz powstawaniu przykrych zapachów.

Dodatkową funkcją powstałych kanałów jest zmniejszanie nacisków co powoduje rozluźnienie mięśni. Efektem jest lepsze krążenie krwi i spokojny sen bez konieczności zmiany pozycji ciała.

Nowoczesna szwajcarska piana EvoPoreHRC, stanowiąca zewnętrzne warstwy materaca wzmacnia nie tylko sprężystość i elastyczność, ale przede wszystkim zapewnia stabilne podparcie przez bardzo długi czas.

Dopełnieniem całości jest specjalny pokrowiec Thermo Balance, który dzięki swoim zdolnościom do zmiany struktury włókien pod wpływem temperatury umożliwia ona najlepszą, możliwą obecnie, wymianę ciepła i wilgoci z ciała człowieka. Jest to idealne rozwiązanie dla osób o tendencji do przegrzewania się, pocenia podczas snu.

Materac Swiss Energy zbudowany jest z trzech warstw: dolna wysokoelastyczna szwajcarska piana EvoPoreHRC 3 cm, profilowana wysokoelastyczna piana o gęstości 45 kg/m3 14 cm, wysokoelastyczna szwajcarska piana EvoPoreHRC 3 cm,

Materac Swiss Energy - budowa

 • odpowiednia budowa gwarantuje higienicznie świeży i zdrowy sen,
 • wysoka elastyczność punktowa i przewiewność,
 • duża odporność na odkształcenia i zużywanie,
 • stabilne, solidne podparcie,
 • profilowana, przewiewna oraz trwała piana jako rdzeń materaca,
 • całkowita wysokość materaca ok. 23 cm
 • twardy,
 • doskonały dla osób cięższych, z tendencja do pocenia się,
 • nadaje się na stelaże z regulacją elektryczną,
 • gwarancja 10 lat na wkład materacowy oraz 2 lata na pokrowiec,
 • antybakteryjny pokrowiec zapewniający stałą termoregulację.

Materac Swiss Energy - pianka wysokoelastyczna


Pianka wysokoelastyczna gwarantuje właściwe podparcie ciała, oraz wytrzymałość. Zapewnia wysoką elastyczność wkładu, a jej struktura ułatwia cyrkulację powietrza wewnątrz materaca.


Materac Swiss Energy - struktura pianki

Nowa struktura komórek w pianie EvoPoreHRC charakteryzuje się dynamicznymi i elastycznymi właściwościami. Ponadto jest ekstremalnie stabilna, lepiej odporna na wilgoć, temperaturę i wysoki nacisk.
„Testowana jakość dla najwyższego standardu.”
Piana była testowana w ekstremalnych warunkach, przy wysokiej temperaturze i wysokiej wilgoci. Wyniki testów wykazały szczególną wytrzymałość piany. Podczas użytkowania nie zmienia swojej twardości, jest bardzo elastyczna, sprężysta i przewiewna.

Materac Swiss Energy - SimalfaDo produkcji materacy wykorzystany jest organiczny, szwajcarski klej na bazie wody, Simalfa, spełnia on wszystkie standardy zdrowotne, jest bezpieczny dla ludzi i środowiska.Materac Swiss Energy - gwarancja
Materac posiada 10 lat gwarancji.

Materac Swiss Energy - pokrowiec

Pokrowiec Thermo Balance wykonany z nowoczesnej tkaniny. Zaawansowane, inteligentne włókna tkaniny, wykazują właściwości dotąd zarezerwowane dla skóry człowieka. W momencie, kiedy temperatura podnosi się struktura tkaniny otwiera się, absorbując całkowicie wydzielaną przez ciało ludzkie wilgoć i temperaturę, a po odparowaniu wilgoci struktura ponownie się zamyka. Pokrowiec daje poczucie świeżości, higieniczności i jest antybakteryjny. Pokrowiec można zdjąć i wyprać.

mat_m_ter_ner_dr_90x200
Typ produktu
Materac
Gwarancja
10 lat
Twardość
Twardy
Wysokość
23 cm
chat Komentarze (0)