tel. 52 349 33 70 email
Materac Junior 10
  • Materac Junior 10

Materac Junior 10

Materac Junior zapewnia idealne dopasowanie do anatomicznej budowy dziecka oraz doskonałą wentylację wkładu. Mozliwość zdjęcia i wyprania pokrowca gwarantuje higienę użytkowania. Materac Junior dostępny w rozmiarach standardowych oraz w rozmiarach na życzenie klienta.

Marka
Rozmiar materaca
Pokrowiec
760 zł
Termin realizacji update 4 - 6 tygodni

Materac Junior jest materacem stworzonym dla dzieci i młodzieży, został wykonany z wysokiej jakości pianki wysokoelastycznej Kaltschaum o zwiększonej sprężystości. Pianka wysokoelastyczna zapewnia optymalną elastyczność punktową oraz bardzo dobrą wentylację. Materac zapewnia idealne dopasowanie do anatomicznej budowy dziecka.

  • doskonałe anatomiczne podparcie ciała,
  • elastyczny i trwały,
  • doskonała wentylacja,
  • wysokość ok. 11 cm,
  • gwarancja 2 lata,
  • wyprodukowany w Polsce w M&K Foam Koło
  • zalecany stelaż elastyczny,
  • pokrowiec antyalergiczny z możliwością prania.Materac Junior


Pianka Kaltschaum
charakteryzuje się wysoką elastycznością i doskonałą sprężystością punktową, jest zdecydowanie bardziej odporna na deformacje, odkształcenia. Zapewnia dobre podparcie ciała oraz doskonałą cyrkulację powietrza.

Materac Junior


Aby wykorzystać komfort jaki zapewnia materac producent zaleca stelaż elastyczny z listew giętych, można również zastosować pod materac stelaż z regulacją elektryczną.

Materac JuniorMaterac dostępny w trzech antyalergicznych pokrowcach: Alergik, Aloe Vera, Amikor. Zamek rozdzielczy umożliwia zdjęcie pokrowca i wypranie.Dostępne Pokrowce:

Alergik - pokrowiec z materiału obiciowego frotte, obustronnie pikowanego antyalergiczną owatą 200 g/m2, zastosowanie zamka rozdzielczego umożliwia zdjęcie i wypranie pokrowca w temp. do 60°C.

Aloe Vera - pielęgnuje skórę, działa nawilżająco i antybakteryjnie, działa regeneracyjnie i nadaje skórze elastyczność, wspomaga ukrwienie. Pokrowiec posiada zamek rozdzielczy umożliwiający zdjęcie i wypranie w temp. do 60°C. 

Amikor - pokrowiec  szczególnie zalecany alergikom, delikatny i miękki, włókna amicoru zabezpieczają przed alergenami blokując ich cykl życia. Posiada zamek rozdzielczy umożliwiający zdjęcie i wypranie pokrowca w temp. do 60°C. 

mk_m_p_ju10_aloe_80x200
Typ
Materac
Gwarancja
2 lata
chat Komentarze (0)