tel. 506 626 678 email

Niedostepne

Blog nawigacja
Materac Medical Form HD 3.5 PerDormire
 • Materac Medical Form HD 3.5 PerDormire
 • Materac Medical Form HD 3.5 PerDormire

Materac Medical Form HD 3.5


PRODUKT NIEDOSTĘPNY

Szukasz czegoś podobnego? Sprawdź: Materac Mind Impression Perdormire

Luksusowy materac Medical Form HD, to doskonały wybór dla tych, którzy cenią sobie wyjątkowy komfort oraz odpowiedni mikroklimat podczas snu. Wnętrze materaca tworzy wysokiej gęstości piana Visco Mind® HD oraz piana Waterfoam, które dostosowują się do kształtu ciała dając odpowiednie podparcie. Materac Medical Form HD to połączenie najnowszej technologii w dziedzinie snu wraz z naturalnymi surowcami, a całość tworzy niepowtarzalny komfort i wysoką trwałość materaca. 

Rozmiar materaca

7 970 zł

Termin realizacji update od 3 - 14 dni

Materac Medical Form HD 3.5 Perdormire

PRODUKT NIEDOSTĘPNY

Wnętrze materaca Medical Form HD tworzą dwie warstwy piany: dolna stanowiąca bazę materaca, wykonana z nowoczesnej pianki Waterfoam®, materiału o właściwościach ergonomicznych, niezwykłej trwałości oraz doskonale wentylującym powietrze.

Piana Waterfoam w procesie produkcyjnym jest spieniana wodą, co eliminuje, stosowanie szkodliwych dla środowiska związków freonów ( CFC). Natomiast, górna wykonana jest z piany Visco Mind® HD o właściwościach wysoce ergonomicznych oraz bardzo dużej gęstości ok 95kg/m3, która pod wpływem nacisku oraz temperatury , idealnie dopasowuje się do kształtu ciała zapewniając najwyższy komfort wraz z anatomicznym podparciem naszego kręgosłupa.

Zastosowanie siedmiu zróżnicowanych stref twardości, sprawia, że materac jest odpowiednio plastyczny oraz perfekcyjnie dopasowuje się do kształtów ciała, bez względu jaką pozycję w której śpisz.

Zawarta w pokrowcu termoregulacyjna piana Visco Mind® Clima Fresh® to innowacyjny materiał, który posiada zdolność pochłaniania nadmiaru ciepła, utrzymując stały komfort termiczny. Zastosowanie tej nowoczesnej technologi rozwiązuje problem przegrzewania się i nadmiernej potliwości. Dodatkowym atutem są jony srebra w składzie materiału, które stanowią doskonałą barierę antybakteryjną.

medical form perdormire przekrój, budowa

 • wysokość materaca 26 cm,
 • leniwa pianka Visco Mind HD,
 • piana wysokoelastyczna CFC-Free Waterfoam
 • materac średnio twardy,
 • wyjątkowa jakość i włoski design,
 • nośność: (pojedyńczy materac) 150 kg,
 • gwarancja 10 lat,
 • nadaje się na stelaże z regulacją manualną lub elektryczną,
 • maksymalna temp. prania pokrowca to 30 stopni C.


materac Medical Form HD, visco mind HD perdormire

Pianka Visco Mind HD, materiał o bardzo dużej gęstości ok 95kg/m3, jest to odmiana piany Visco Mind, idealnie dopasowuje się do kształtu ciała, redukując naciski. Pianka Visco Mind HD pozwala na całkowite wyeliminowanie przenoszonych drgań, dzięki temu Ty i druga osoba nie będziecie sobie przeszkadzać podczas snu, unikamy w ten sposób niechcianych wybudzeń. Wysokiej gęstości pianka gwarantuje wysoką trwałość.

materac Medical Form HD, waterfoam perdormire

Piana wysokoelastyczna Waterfoam posiada otwartą strukturę komórkową, dzięki czemu doskonale się wentyluje i odprowadza wilgoć. Jest całkowicie antyalergiczna, obojętna chemicznie i nieszkodliwa. Cechuje się dużą trwałością, odpornością na zużycie i starzenie się.
    


            

materac Medical Form HD, extra soft perdormire

Pianka Extra Soft, nowoczesna i bardzo innowacyjna, dziesięć razy bardziej miękka niż standardowa pianka wysokoelastyczna. Jej inna struktura polegająca na znacznie większej otwartokomórkowości, pozwala na znacznie szybsze i bardziej czułe dopasowanie pod wpływem temperatury i nacisku naszego ciała. Zapewnia bardzo komfortowe i przyjemnie miękkie odczucie materaca.
materac Medical Form HD, lyocell fibre perdormire

Pokrowiec Lyocell Fibre - nowoczesny i bardzo innowacyjny materiał Lyocell pochodzenia naturalnego, który pochłania, aż o 50% więcej wilgoci niż bawełna. Tkanina znacznie szybciej wysycha poprzez odprowadzenie wilgoci na zewnątrz, tworząc idealny mikroklimat snu. Materiał wysoce antyalergiczny, w procesie produkcji wykorzystywane są tylko naturalne surowce zapewniające odpowiedni poziom higieny. Tkanina jest sterylizowana, wolna od pleśni, bakterii oraz roztoczy.

W pokrowcu strona A - wszyte są dodatkowe 2 cm pianki Visco Mind oraz Strona B - 2,5cm pianki Extra Soft. Odpinany w całości w górnej części, nadający się do prania. Boczny pas pokrowca z dodatkowymi uchwytami ułatwiającymi przenoszenie. Pokrowiec nadaje się do prania w temp. 30 stopni C.
per_m_ter_medical_90x200
Typ produktu
Materac
Gwarancja
10 lat
Twardość
Średnio twardy
Wysokość
26 cm
chat Komentarze (0)