tel. 506 626 678 email

Niedostepne

  • Rabat! -20%
Kołdra TEMPUR-Fit Light Premium
  • Kołdra TEMPUR-Fit Light Premium
  • Kołdra TEMPUR-Fit Light Premium

Kołdra TEMPUR-Fit Light Premium

PRODUKT NIEDOSTĘPNY
Szukasz czegoś podobnego? Sprawdź: 
Kołdra puchowa Home by TEMPUR Classic


Kołdra TEMPUR
-Fit™ Light Premium należy do ekskluzywnej kolekcji TEMPUR-Fit™, została zaprojektowana w celu zapewnienia najbardziej komfortowego snu. Kołdra TEMPUR® Premium Light jest wypełniona puchem TEMPRAKON®, które łączy lekkość i miękkość z właściwościami termoregulacyjnymi materiału Outlast w wypełnieniu i zewnętrznej tkaninie. Naturalne olejki z drzewa Neem stanowią zabezpieczenie przeciwko mikroorganizmom. Dzięki temu Twoja kołdra będzie świeża i higienicznie czysta.

Rozmiar

2 714 zł
2 171 zł Zniżka 20%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką : 2 714 zł

Termin realizacji Obecnie brak na stanie

PRODUKT NIEDOSTĘPNY

Ekskluzywna kołdra TEMPUR-Fit Light Premium zawiera nowoczesną technologię taką jak TEMPRAKON® kołdra pozwala na zachowanie optymalnej temperatury poprzez redukcję ciepła i pocenia się. Jest to pierwszy na świecie produkt sypialniany, który zawiera nie jedną, a dwie technologie kosmiczne, opracowane i ulepszane przez NASA / Fundację Kosmiczną.

Część wypełnienia tkaniny zewnętrznej zawiera w 100% naturalne olejki z drzewa Neem (margosa) stanowiących zabezpieczenie przeciwko mikroorganizmom. Dzięki temu Twoja kołdra będzie świeża i wolna od roztoczy. Dodatkowo tkanina zewnętrzna kołdry i wypełnienie posiadają certyfikat technologii SPACE.

Dzięki technologii SPACE kołdry TEMPUR-Fit™ mogą pomóc Twojemu ciału utrzymać optymalną temperaturę poprzez zmniejszenie ciepła i potliwości, aby zapewnić Ci wspaniały sen.

Kołdra TEMPUR-Fit Light Premium wykorzystuje technologię TEMPRAKON w swoim wypełnieniu, to połączenie 70% najwyższej jakości puchu z 30% materiału Outlast w wypełnieniu jak i w zewnętrznej tkaninie aby zapewnić idealną temperaturę oraz kontrolę wilgotności podczas snu.

Waga wypełnienia: 90 g/m2

Kołdra nadaje się do prania w temperaturze 60°C.

Kołdra TEMPUR-Fit™ Light Premium - budowa i działanie

te_ak_k_sp_new_lt
Typ produktu
Dodatki
chat Komentarze (0)