tel. 506 626 678 email

Niedostepne

Materac Comfort Dynamic Materasso piankowy

PRODUKT NIEDOSTĘPNY
Szukasz czegoś podobnego? Sprawdź: Materac Lavender Duo Materasso


Materac Comfort Dynamic to propozycja dla osób szukających materaca zapewniającego odpowiednią wentylację z tendencją do pocenia się. Niebywały komfort termiczny, zapewnia specjalna piana wysokoelastyczna GREENGEL, która dzięki zawartości żelu zachowuje stałą temperaturę. Otwarta, odpowiednio ponacinana struktura pian, gwarantuje swobodny przepływ powietrza do wewnątrz jak i na zewnątrz materaca. Dostępne rozmiary standardowe oraz możliwość wykonania materaca pod wymiar. Dostawa bezpłatna.

Zadzwoń i potwierdź termin realizacji, który aktualnie może być inny niż podany poniżej ☎️ 506 626 678

Rozmiar materaca

1 725 zł

Termin realizacji update 3 - 14 dni

PRODUKT NIEDOSTĘPNY

Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą materacy Materasso

Materac Comfort Dynamic polecany dla osób ceniących sobie komfort wraz z odpowiednią wentylacją. To również doskonała propozycja dla osób z tendencją do nadmiernego przegrzewania się i pocenia.

Materac Comfort Dynamic zadowoli zarówno zwolenników średnio-twardych rozwiązań, jak i tych poszukujących bardziej elastycznych i sprężystych materaców. 

Górna warstwa pianki wysokoelastycznej GREENGEL zapobiega nadmiernemu przegrzewaniu się podczas snu. Dzięki zawartości żelu, nie gromadzi na powierzchni materaca temperatury odbieranej z ciała. Zapobiega nadmiernej potliwości i zwiększa higienę podczas snu.

Wysoką elastyczność i komfort zapewnia tutaj włoska piana wodna NIGHTFLY. Jej właściwości pozwalają dostosować materac do naturalnych krzywizn kręgosłupa, dając tym samym możliwość odpowiedniego podparcia na całej powierzchni.

Dolna bardzo gęsta piana, stanowiąca podstawę materaca, zapewnia nie tylko stabilne podparcie, ale także wzmacnia wentylację materaca, dzięki specjalnym, konturowym nacięciom.


Materac
Comfort Dynamic  górna warstwa: wysokoelastyczna piana z zawartością żelu GREENGEL 3 cm o gęstości 45 kg/m3, środkowa: wysokoelastyczna piana NiGHTFLY 7 cm, specjalnie kształtowana piana o gęstości 35 kg/m3 10cm.

Pokrowiec Lyocell pikowany włóknem klimatyzującym, wyjątkowo przewiewny, bardzo dobrze odprowadza wilgoć na zewnątrz pokrowca. Możliwość prania do 60°C. 

Materac Comfort Dynamic - budowa

  • stabilne podparcie,
  • elastyczny przewiewny materac,
  • 5 lat gwarancji na wkład materacowy oraz 2 lata na pokrowiec,
  • twardość: średnio twardy,
  • zalecany stelaż elastyczny,
  • antyalergiczny pokrowiec do prania,
  • obciążenie ortopedyczne - do 120 kg,
  • wysokość - 22 cm,

Materac Comfort Dynamic - pianka Greengel

Pianka Greengel to wysokoelastyczna, lodowa pianka HR bardzo dobrze oddychająca, trwała i odporna na odkształcenia pianka. Specjalna budowa piany podnosi maksymalnie zdolność wentylacji ograniczając uczucie przegrzewania się, zapobiega nadmiernej potliwości i zwiększa higienę podczas snu. Niezwykle przyjazna alergikom.

Materac Comfort Dynamic - pianka wysokoelastyczna

Pianka wysokoelastyczna, daje solidne, stabilne podparcie ciała i gwarantuje odpowiednią przewiewność w materacu. Jest trwała i odporna na odkształcenia pianka. Dzięki dobrej cyrkulacji powietrza wewnątrz materaca zapobiega nadmiernej potliwości i zwiększa higienę podczas snu.
Materac Comfort Dynamic - pianka


Złożony proces produkcji pianki Nightfly metodą rozpylania wody zapewnia niezwykły komfort użytkowania. Nightfly ma wysoką punktową elastyczność i odporność na odkształcenia. Zastosowanie pianki w materacu sprawia że jego powierzchnia jest bardzo komfortowa i zapewnia optymalne podparcie kręgosłupa.


 Materac Comfort Dynamic - Simalfa

Do produkcji materacy wykorzystany jest organiczny, szwajcarski klej na bazie wody, Simalfa, spełnia on wszystkie standardy zdrowotne, jest bezpieczny dla ludzi i środowiska.


 Materac Comfort Dynamic - gwarancja
5 lat gwarancji na materac.


Materac Comfort Dynamic - pokrowiec

Pokrowiec Lyocell prezentuje się luksusowo dzięki wyjątkowo eleganckiemu pokrowcowi Lyocell. Dodatkowe pikowanie włóknem antyalergicznym nadaje wierzchniej warstwie miękkości. Lyocell dobrze pochłania i odprowadza wilgoć, szybko schnie. Pokrowiec jest zdejmowany do prania, z pasem wentylacyjnym 3D na wszystkich bokach.mat_m_wys_nat_air_80x200
Typ produktu
Materac
Gwarancja
5 lat
Twardość
Średnio twardy
Wysokość
22 cm
chat Komentarze (0)