tel. 506 626 678 email

Niedostepne

Blog nawigacja
Materac New Memory 2.0 PerDormire
  • Materac New Memory 2.0 PerDormire
  • Materac New Memory 2.0 PerDormire

Materac New Memory 2.0


PRODUKT NIEDOSTĘPNY

Szukasz czegoś podobnego? Sprawdź: Materac Mind Impression Perdormire


Materac New Memory 2.0 to wygodny, twardszy materac, który dostosowuje się do kształtu ciała i odpowiednio podpiera kręgosłup. Pianka Visco Mind zastosowana w materacu poprawia krążenie, zapobiega powstawaniu odleżyn, materac nadaje się dla osób długotrwale przebywających w łóżku.

Rozmiar materaca

3 390 zł

Termin realizacji update od 3 - 14 dni

Materac New Memory 2.0

PRODUKT NIEDOSTĘPNY

Materac New Memory 2.0 przeznaczony dla klientów dbających o jakość swojego snu. Dzięki zastosowaniu wysokiej klasy materiałów, łącznie z tzw. leniwą (wiskoelastyczną) pianką Visco Mind®, zapewnia komfortowy wypoczynek. Kolekcja Blueline to luksusowe materace i elegancki włoski design.


Materac New Memory 2.0 zbudowany jest z dwóch warstw. Pierwsza tworzy warstwę komfortową, dopasowującą się do ciała i rozkładającą jego ciężar bez ograniczania krążenia krwi. Druga stanowi solidną podstawę materaca, jest zarazem elastyczna i przewiewna. Taka konstrukcja zapewnia doskonałe warunki do zdrowego i komfortowego snu.

Budowa materaca New Memory 2.0
Materac New Memory 2.0

  • wnętrze dwuwarstwowe,
  • 7 stref komfortu,
  • całkowita wysokość materaca ok. 18 cm
  • twardość 4 preferują osoby o wyższej masie ciała, oraz osoby lubiące twarde podparcie
  • doskonały dla osób cięższych,
  • nadaje się na stelaże z regulacją manualną lub elektryczną,
  • gwarancja 10 lat.

 

visco mind perdormire


Pianka Visco Mind to wyjątkowy rodzaj otwartokomórkowej pianki zmieniającej swoją twardość w zależności od temperatury. Pod wpływem naszego ciała staje się bardziej plastyczna i dopasowuje się, aby zapewnić odpowiednie podparcie. Zapewnia spokojniejszy sen, mniej przewracania się z boku na bok, łagodzi bólu pleców, kręgosłupa szyjnego i stawów, zapobiega odleżynom i pozytywnie wpływa na krążenie krwi.

waterfoam perdormire


Piana wysokoelastyczna Waterfoam posiada otwartą strukturę komórkową, dzięki czemu doskonale się wentyluje i odprowadza wilgoć. Jest całkowicie antyalergiczna, obojętna chemicznie i nieszkodliwa. Cechuje się dużą trwałością, odpornością na zużycie i starzenie się.

7 stref twardości


Materac posiada 7 stref ortopedycznych.
Pokrowiec Medic+Area z 2cm pianki Visco Mind wszytymi w pokrowiec zapewnia lepsze przyleganie ciała oraz gwarantuje najwyższy stopień komfortu. Wykorzystuje naturalne zabezpieczenia przed pleśnią i bakteriami. Nadaje się do prania w temp.30 stopni C, strony pikowanej pianką nie można wirować.per_m_ter_nm_ma_80x200
Typ produktu
Materac
Gwarancja
10 lat
Twardość
Twardy
Wysokość
18 cm
chat Komentarze (0)