tel. 506 626 678 email

Niedostepne

Materac Admiral Bio Ex Exclusive
  • Materac Admiral Bio Ex Exclusive

Materac Admiral Bio Ex Exclusive Materasso kieszeniowo-piankowy

PRODUKT NIEDOSTĘPNY

Szukasz czegoś podobnego? Sprawdź: Materac Komodor Bio Ex Materasso

Materac Admiral Bio Ex Exclusive to idealny materac dla większości użytkowników. Dzięki dużej ilości - 1000 sprężyn- samodzielnie pracujących ortopedycznych punktów podparcia, materac odpowiednio dopasowuje się do kształtu ciała. Gwarantuje idealny komfort snu o jakim dotychczas nie śniłeś. Materac dostępny w wielu rozmiarach również niestandardowych. Dostawa gratis.

Wyrób medyczny

Zadzwoń i potwierdź termin realizacji, który aktualnie może być inny niż podany poniżej ☎️ 506 626 678

Rozmiar materaca
Twardość

2 122 zł

Termin realizacji update 3 - 14 dni

Materac Admiral Bio Ex Exclusive Materasso

Materac Admiral Bio Ex Exclusive jest materacem rehabilitacyjnym, kieszeniowym z  systemem 1000 sprężyn, które są podzielone na siedem stref twardości. Wyprodukowany według nowoczesnej technologii z dodatkiem ekologicznych pianek na bazie naturalnych olejów roslinnych.

Zastosowana w materacu Admiral Bio Ex Exclusive naturalna pianka Viscogreen na bazie oleju rycynowego zapewnia bardzo elastyczną strukturę, lepiej dopasowuje się do kształtu ciała i szybciej reaguje na zmiany pozycji podczas snu. Posiada znakomite wlaściwości regeneracyjne i antybakteryjne.

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Budowa:

obustronnie naturalna termoelastyczna pianka VISCOGREEN oraz naturalna wysokoelastyczna pianka BIOGREEN, sprężyny kieszeniowe – SYSTEM 1000, siedem stref twardości.

Materac Admiral Bio Ex Exclusive budowa

  • materac ortopedyczny,
  • dwie różne twardości do wyboru: H2- miękki lub H3 średnio twardy,
  • UWAGA: Prosimy o podanie wybranej twardości materaca (H2 lub H3) w komentarzu zamówienia,
  • obciążenie ortopedyczne: H2 do 110kg, H3 do 120kg,
  • zalecany stelaż sztywny lub elastyczny,
  •  24 cm wysokości,
  • 5 lat gwarancji na wkład materacowy oraz 2 lata gwarancji na pokrowiecMaterac Komodor Bio Ex Salonsnu.pl


Materac przebadany pod kontem ortopedycznym, posiada polski atest medyczny.Materac Komodor Bio Ex pianka

Naturalna termoelastyczna pianka VISCOGREEN została wyprodukowana na bazie oleju rycynowego. W porównaniu ze zwykłą termoelastyczną pianką oferuje większy komfort i jest przyjazna dla środowiska. VISCOGREEN ze swą nadzwyczajną elastyczną strukturą lepiej dopasowuje się do kształtu ciała i szybciej reaguje na zmiany temperatury podczas nacisku, dzięki czemu sprawniej dopasowuje się do zmiany pozycji w czasie snu. Posiada znakomite właściwości regeneracyjne i antybakteryjne. Materac Admiral Bio Ex Biogreen

Pianka BIOGREEN jest najlepszym przykładem na to, że połączenie natury z najnowocześniejszymi technologiami jest możliwe w produkcji materaców. Kombinacja ta nie tylko oszczędza nasz ekosystem, ale również wnosi odrobinę przyrody do naszych sypialni. Surowce produkowane z ropy są zastąpione w piance przez surowiec naturalny – olej rycynowy.
Pianka BIOGREEN jest nawilżona ekstraktem z aloesu, który w naturalny sposób podwyższa higienę, likwidując roztocza i bakterie, a zarazem nadaje materacom charakterystyczny aromat. Dowiedz się więcej o tej piance z naszego bloga. Materac Komodor Bio Ex sprężyny Salonsnu.pl

System 1000 sprężyn. Każda sprężyna umieszczona jest w osobnej kieszonce, która umożliwia samodzielne dopasowanie do kształtu ciała. Oprócz zalet jakie posiada klasyczna sprężyna dochodzi jeszcze lepsza zdolność ortopedycznego dopasowania się do kręgosłupa dzięki większej ilości sprężyn.


Materac Admiral Bio Ex pokrowiec salonsnu.pl


Pokrowiec SILVER wykonany z tkaniny ze specjalnym opracowaniem SILVER PROTECT, które ogranicza powstawanie szkodliwych mikroorganizmów i bakterii. Wysokiej jakości pokrowiec jest jonizowany srebrem i posiada antymikrobialne działanie. Zalecany dla alergików. Pokrowiec jest miły w dotyku i nadaje się do prania w  temp. 60°C.

Dostępne rozmiary: 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200, 200x200, możliwość wykonania materaca na wymiar

Sposób pakowania:  materac zrolowany

Zapraszamy do zapoznania się z innymi produktami marki Materasso

mat_m_ki_abe
Typ produktu
Materac
Gwarancja
5 lat
Twardość
Miękki/ średnio twardy
Wysokość
24 cm
chat Komentarze (0)