tel. 506 626 678 email

Niedostepne

Blog nawigacja
Materac TEMPUR® Sensation Luxe
  • Materac TEMPUR® Sensation Luxe

Materac TEMPUR Sensation Luxe CoolTouch z magazynu

PRODUKT NIEDOSTĘPNY

Szukasz czegoś podobnego? Zobacz: Materac TEMPUR Pro Luxe® Medium Firm SmartCool™

Materac nowy, z magazynu, pełna gwarancja.
Materac TEMPUR® Sensation Luxe o wysokości 30 cm to najwyższy i najbardziej komfortowy model w kolekcji Sensation. Materac TEMPUR® Sensation Luxe łączy komfort z doskonałym podparciem i łatwością poruszania się dzięki materiałowi Dynamic Support. Technologia CoolTouch™ pomoże Ci odprowadzić nadmiar ciepła.

Rozmiar materaca


Termin realizacji

Materac TEMPUR® Sensation Luxe

PRODUKT NIEDOSTĘPNY

Materac TEMPUR® Sensation Luxe to najwyższy materac z kolekcji Sensation. Materac przeznaczony dla osób ceniących wyjątkowy komfort i podparcie jakie zapewniają materace TEMPUR®. Materac gwarantuje łatwość poruszania się dzięki materiałowi Dynamic Support.
Materac TEMPUR® Sensation dzięki specjalnej, elastycznej warstwie dostarcza odczuć charakterystycznych dla  tradycyjnego materaca, podczas gdy dobrze
dobrana kombinacja materiałów TEMPUR® zapewnia wyjątkowy komfort i odpowiednie podparcie w czasie nocnego wypoczynku.
Materac TEMPUR® Sensation Luxe budowa
Materiał TEMPUR® reaguje na ciepło, wagę i kształt ciała, aby zapewnić indywidualny komfort i podparcie. Niezależnie od tego, jaką pozycję uznajesz za najwygodniejszą, materiał ten dopasowuje się do Ciebie, dając podparcie jakiego potrzebujesz.

Materace TEMPUR® zapewniają maksymalną redukcje nacisku. Materiał Tempur zbudowany jest z otwartych komórek, które pochłaniają i równomiernie rozkładają ciężar Twojego ciała oraz zwiększają odczuwalny komfort.

Wyjątkowa redukcja drgań. Materiał TEMPUR® absorbuje ruch – dzięki temu Ty i druga osoba nie będziecie sobie przeszkadzać podczas snu. Redukcja drgań mierzona jest poprzez odbicie – im mniejsze, tym lepiej. Dla TEMPUR® ta wysokość to mniej niż 3%.

Materiał Dynamic Support to sieć otwartych komórek o elastycznych ściankach i bardziej losowej strukturze, zapewnia sprężyste podparcie. Szybciej powraca do swojego pierwotnego kształtu, dzięki czemu możesz swobodniej poruszać się na materacu.Pokrowiec QuickRefresh™

Materac TEMPUR® Sensation Luxe Pokrowiec QuickRefresh

Pokrowiec QuickRefresh™
Stylowy pokrowiec o geometrycznym wzorze można łatwo zdjąć do prania. Możesz odpiąć tylko górną, szybkoschnącą część pokrowca i wyprać nawet przy każdej zmianie pościeli, by zapewnić świeżość podczas snu.

Technologia CoolTouch™
Chłodny w dotyku materiał pokrowca pomoże Ci odprowadzić nadmiar ciepła dla zapewnienia komfortu podczas snu. Dodatkowa, specjalna warstwa materiału z technologią CoolTouch™ umieszczona jest pod odpinaną częścią pokrowca i zastosowana wyłącznie w modelach
Luxe.Informacje:

  • Pokrowce z materiałów zgodnych ze standardem Oeko-Tex®100, co oznacza, że były testowane na obecność szkodliwych substancji,
  • Materac może być używany na regulowanym stelażu,
  • Wysokość 30 cm,
  • 10 lat gwarancji na materac,
  • 2 lata gwarancji na pokrowiec.
Niektóre elementy graficzne ikonki, zdjęcia oraz treść stanowią własność firmy Komfort Snu.
Pobieranie zdjęć, opisów, elementów graficznych bez naszej zgody jest zabronione
te_m_ter_s_lx_160x200
Typ produktu
Materac
Gwarancja
10 lat
Twardość
Średnio twardy
Wysokość
30 cm
EAN13
83101580
chat Komentarze (0)