tel. 506 626 678 email

Niedostepne

Blog nawigacja
Materac Medical X-Static Mollyflex
  • Materac Medical X-Static Mollyflex

Materac Medical X-Static Mollyflex

PRODUKT NIEDOSTĘPNY

Szukasz czegoś podobnego? Sprawdź: Materac Argento Therapy Mollyflex


Materac Medical X-Static
idealnie układa się do kształtu ciała niezależnie od pozycji w której śpimy, jednocześnie precyzyjnie redukuje ciśnienie i naciski materaca, usprawniając przepływ krwi. Wycinana konturowo środkowa i dolna warstwa z pianki NewLattex® jest znakomitym podłożem podpierającym kręgosłup i mięśnie. Materac Medical X-Static jest certyfikowanym produktem medycznym.

Wyrób medyczny

Rozmiar materaca

3 500 zł

Termin realizacji update 3 - 7 dni

Materac Medical X-Static Mollyflex

PRODUKT NIEDOSTĘPNY

Materac Medical X-Static jest wynikiem badań naukowców i  nowoczesnych technologii, zastosowana pianka pamięci kształtu Viscofoam idealnie układa się kształtu ciała niezależnie od pozycji w której śpimy jednocześnie bardzo precyzyjnie
redukując ciśnienie i naciski materaca, usprawniając przepływ krwi.

Wycinana konturowo środkowa i dolna warstwa wykonana z pianki NewLattex® jest znakomitym podłożem podpierającym kręgosłup i mięśnie. Jej sprężyste oddziaływanie zapewnia efekt komfortu i ogranicza przewracanie się z boku na bok.

Obecność w tkaninie pokrowca z włókna węglowego Carbon X-System stwarza barierę przed smogiem elektromagnetycznym i ładunkami elektrostatycznymi, dzięki zastosowaniu włókna carbonu znika efekt elektrostatyczny przez co tkanina nie przyciąga kurzu pozostając czystą i higieniczną. Obecność srebra w tkaninie stwarza praktyczną barierę przeciwko mikroorganizmom głównie bakteriom, roztoczom i grzybom, których działanie jest bardzo niekorzystne dla naszego zdrowia.

Materac Medical X-Static jest certyfikowanym produktem medycznym, co poparte jest licznymi badaniami, gwarantującym użytkownikom zdrowy, komfortowy sen.

Wkład materaca Medical X-Static: Pianka Viscofoam® - 7cm (gęstość 60 kg/m, stabilność 2.0 KPA), pianka Newlatex® wysokoelastyczna - 8,5cm (gęstość 32 kg/m², stabilność 3.6 KPA), pianka Newlatex® wysokoelastyczna (gęstość 33 kg/m², stabilność 3.9 KPA)

 Materac Medical X-Static budowa

Właściwości materaca Medical X-Static:

Materac Medical X-Static właściwości

  • profilowana i przewiewna struktura,
  • wyjątkowa jakość i włoski design,
  • materac ortopedyczny - wyrób medyczny,
  • nadaje się do stosowania na stelażu regulowanym,
  • wytrzymałość punktowa do 130 kg dla jednej osoby,
  • materac średnio twardy, oznaczony: twardość 3,
  • gwarancja 10 lat,
  • całkowita wysokość materaca 23 cm.

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Materac Medical X-Static materiał

VISCOFOAM HD®Jest to materiał stosowany do produkcji materacy Mollyflex, ze względu na jego unikatowe właściwości punktowego rozłożenia nacisku, absorbcji oraz rozprowadzania ciężaru ciała stopniowo i równomiernie. Viscofoam Waterlily® to lekko sprężysta pianka o strukturze otwartych komórek, łatwo dostosowująca się naturalnego działania termicznego ciała. Dzięki zwiększonej elastyczności materiał ten szybciej adoptuje się do naszego ciała co jest znacznie bardziej komfortowe podczas zmieniania pozycji podczas snu. Pianka Waterlilly jest całkowicie ekologicznym, pienistym materiałem odpornym na trwałą deformację.Materac Medical X-Static wypełnienie
Newlattex to innowacyjne rozwiązanie, w którym połączono właściwości pianki wysokoelastycznej ze sprężystością lateksu otrzymując materiał o wysokiej sprężystości, trwałości i komforcie. Materiał ten bardzo dobrze podpiera ciało reagując odpowiednio na nacisk, właściwie stabilizuje poszczególne odcinki kręgosłupa, zwiększa komfort spania poprzez idealne dopasowanie się do ludzkiego organizmu. Newlattex jest produkowany w różnych stopniach twardości po to, aby tworzyć materace dostosowane do potrzeb klientów.Materac Medical X-Static certyfikat

CertiPUR to bardzo rygorystyczny certyfikat. Norma ta rygorystycznie określa, jakie maksymalne stężenie konkretnych pierwiastków chemicznych jest dopuszczalne w materacu, a jakich w ogóle być nie może. Produkty, które uzyskały certyfikat CertiPUR są wolne od metali ciężkich, substancji rakotwórczych, alergicznych czy powodujących choroby o podłożu genetycznym, ftalenów oraz lotnych związków organicznych. Dlatego materace certyfikowane tym logiem to 100% gwarancja bezpieczeństwa dla osób z alergiami, chorobami układu oddechowego oraz 100% gwarancja, że materac nie stanie się dla nas problemem życiowym.Materac Medical X-Static pokrowiec
X – STATIC SYSTEM®Obecność w tkaninie pokrowca włókna węglowego/carbon i srebra stwarza barierę przed smogiem elektromagnetycznym i ładunkami elektrostatycznymi.  Mollyflex wykorzystuje tę specjalną technologię - Carbon XSISTEM ® - do wytwarzania pokrowców materacy, które poza zapewnieniem maksymalnego komfortu łączą w sobie najbardziej zaawansowane technologie zapobiegania promieniowaniu elektromagnetycznemu. Dzięki zastosowaniu włókna carbonu znika efekt elektrostatyczny przez co tkanina nie przyciąga kurzu pozostając czystą i higieniczną.


Celem marki MollyFlex jest zapewnienie doskonałego wyposażenia sypialni, które zapewni zdrowy odpoczynek. Wszystkie materace Mollyflex w naszym sklepie internetowym.

mol_m_pi_medx_80x200
Typ produktu
Materac
Gwarancja
10 lat
Twardość
Średnio twardy
Wysokość
23 cm
chat Komentarze (0)