tel. 506 626 678 email

Poduszki

Poduszka chłodząca Softy Cool Paradies syntetyczna

Poduszka chłodząca Paradies Softy Cool termoregulacyjna poduszka z efektem chłodzenia. Powstała z myślą o osobach, które mają tendencję do przegrzewania się w nocy lub lubią położyć się na czymś chłodnym. Wypełnienie poduszki Paradies Softy Cool stanowią włókna Softys medium, zapewniają odpowiednie podparcie dla szyi i głowy. Wypełnienie jest miękkie i sprężyste a sama poduszka jest dwustronna.

Rozmiar poduszki

359 zł

Termin realizacji update do 14 dni

Poduszka chłodząca syntetyczna Softy Cool Paradies

Poduszki chłodząca Paradies Softy Cool dzięki innowacyjnej technologii aktywnych mikrokapsułek żelowych w tkaninie, poduszka szybko reaguje na zmiany temperatury, pozwala uzyskać efekt chłodu i termoregulacji.

Powstała z myślą o osobach, które mają tendencję do przegrzewania się w nocy lub lubią położyć się na czymś chłodnym.

Technologia Dryfix® zawarta w bawełnianym poszyciu znajdująca się wewnątrz poduszki , odpowiada za odpowiednie odprowadzanie wilgoci. Oddychająca i przewiewna warstwa Klimaploster, dzięki, która pozwala utrzymać komfortowy, suchy klimat podczas snu.

Doskonałym uzupełnieniem poduszki jest nakładka chłodząca Paradies Pad Cool Comfort.

Poduszki Paradies są łatwe w pielęgnacji, można je prać w temp do 40 stopni C. Wietrzyć na wolnym powietrzu lub suszyć w suszarce. Codzienne roztrzepywanie przywraca ich wypełnieniu pierwotną objętość i zapewnia najdłuższą żywotność produktu.

Dryfix® -  specjalne ułożenie włókien tkaniny bawełnianej zapewniające nawet do 10 razy szybsze wchłanianie wilgoci, rozprowadzanie jej na większej powierzchni i szybsze schnięcie tkaniny. Technologia Dryfix® znacząco poprawia komfort snu.


Poduszka chłodząca Softy Cool Paradies syntetyczna


Strona chłodząca: Tkanina wykonana w nanotechnologii – 52% polester, 48% powłoka silikonowa z aktywnych mikrokapsułek, z wykończeniem ,z tkaniny bawełnianej w technologii Paradies Dryfix® Zapewnia przyjemny, chłodny, suchy klimat snu. Schnie nawet do 10-cio krotnie szybciej.
Poduszka chłodząca Softy Cool Paradies syntetycznaStrona wentylująca: Oddychająca warstwa Klimaploster (100% polester) również z wykończeniem Dryfix, które sprawia, że wilgoć absorbowana jest znacznie szybciej i z dala od ciała.


Poduszka chłodząca Softy Cool Paradies syntetyczna
Produkty Paradies powstają zgodnie z surowymi wytycznymi dotyczącymi jakości i bezpieczeństwa. Wszystkie materiały zostały poddane rygorystycznym testom, na zawartość zanieczyszczeń, substancji niebezpiecznych dla zdrowia lub środowiska. Materiały i surowce badane są także medycznie, pod kontem wpływu na naszą skórę. Ze względów ekologicznych wszystkie produkty, są wolne od zbędnych rozjaśniaczy optycznych.

 
     

Poduszka chłodząca Softy Cool Paradies syntetyczna
Poduszkę można prać w temp.40 stopni C,
wietrzyć na wolnym powietrzu, nie wystawiać na bezpośrednie działanie silnych promieni słonecznych,
Codzienne strzepnięcie zapewni dłuższą żywotność produktu.

Ręczne wykonanie sprawia, że każdy model w katalogu firmy spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Zobacz wszystkie poduszki Paradies dostępne w naszym salonie.

pa_p_co_com
Typ produktu
Poduszka
Gwarancja
2 lata
chat Komentarze (0)