tel. 52 349 33 70 email

Poduszka chłodząca Softy Cool Paradies syntetyczna

Poduszka chłodząca Paradies Softy Cool termoregulacyjna poduszka z efektem chłodzenia. Powstała z myślą o osobach, które mają tendencję do przegrzewania się w nocy lub lubią położyć się na czymś chłodnym. Wypełnienie poduszki Paradies Softy Cool stanowią włókna Softys medium, zapewniają odpowiednie podparcie dla szyi i głowy. Wypełnienie jest miękkie i sprężyste a sama poduszka jest dwustronna.

Marka
Rozmiar poduszki
299 zł
Termin realizacji update do 14 dni

Poduszki chłodząca Paradies Softy Cool dzięki innowacyjnej technologii aktywnych mikrokapsułek żelowych w tkaninie, poduszka szybko reaguje na zmiany temperatury, pozwala uzyskać efekt chłodu i termoregulacji.

Powstała z myślą o osobach, które mają tendencję do przegrzewania się w nocy lub lubią położyć się na czymś chłodnym.

Technologia Dryfix® zawarta w bawełnianym poszyciu znajdująca się wewnątrz poduszki , odpowiada za odpowiednie odprowadzanie wilgoci. Oddychająca i przewiewna warstwa Klimaploster, dzięki, która pozwala utrzymać komfortowy, suchy klimat podczas snu.

Doskonałym uzupełnieniem poduszki jest nakładka chłodząca Paradies Pad Cool Comfort.

Poduszki Paradies są łatwe w pielęgnacji, można je prać w temp do 40 stopni C. Wietrzyć na wolnym powietrzu lub suszyć w suszarce. Codzienne roztrzepywanie przywraca ich wypełnieniu pierwotną objętość i zapewnia najdłuższą żywotność produktu.

Dryfix® -  specjalne ułożenie włókien tkaniny bawełnianej zapewniające nawet do 10 razy szybsze wchłanianie wilgoci, rozprowadzanie jej na większej powierzchni i szybsze schnięcie tkaniny. Technologia Dryfix® znacząco poprawia komfort snu.


paradies-cool-nakładka-chłodząca


Strona chłodząca: Tkanina wykonana w nanotechnologii – 52% polester, 48% powłoka silikonowa z aktywnych mikrokapsułek, z wykończeniem ,z tkaniny bawełnianej w technologii Paradies Dryfix® Zapewnia przyjemny, chłodny, suchy klimat snu. Schnie nawet do 10-cio krotnie szybciej.
cool comfort paradiesStrona wentylująca: Oddychająca warstwa Klimaploster (100% polester) również z wykończeniem Dryfix, które sprawia, że wilgoć absorbowana jest znacznie szybciej i z dala od ciała.


Paradies_Cool_Comfort___ikonka-bawelna.j
Produkty Paradies powstają zgodnie z surowymi wytycznymi dotyczącymi jakości i bezpieczeństwa. Wszystkie materiały zostały poddane rygorystycznym testom, na zawartość zanieczyszczeń, substancji niebezpiecznych dla zdrowia lub środowiska. Materiały i surowce badane są także medycznie, pod kontem wpływu na naszą skórę. Ze względów ekologicznych wszystkie produkty, są wolne od zbędnych rozjaśniaczy optycznych.

 
     

Paradies Platinum Medium
Poduszkę można prać w temp.40 stopni C,
wietrzyć na wolnym powietrzu, nie wystawiać na bezpośrednie działanie silnych promieni słonecznych,
Codzienne strzepnięcie zapewni dłuższą żywotność produktu.


pa_p_co_com
Typ
Poduszka
Gwarancja
2 lata
chat Komentarze (0)