tel. 506 626 678 email

Poduszki

Poduszka Moontex Air Fresh- Relax
  • Poduszka Moontex Air Fresh- Relax
  • Poduszka Moontex Air Fresh- Relax

Poduszka Moontex Air Fresh- Relax

Poduszka Moontex Air Fresh - Relax to certyfikowany wyrób medyczny. Klasyczny kształt i optymalna wysokość poduszki pozwala na szybką adaptację i wygodny sen niezależnie od pozycji w jakiej śpimy. Zastosowanie perforacji w piance oraz powłoki żelu na powierzchni, zapewnia stały komfort termiczny oraz wysoką przewiewność. Poduszka utrzymuje stałą temperaturę oraz ogranicza potliwość co gwarantuje zdrowy i przyjemny wypoczynek. Jako wyrób medyczny posiada właściwości antyodleżynowe i ortopedyczne.

Wyrób medyczny

Rozmiar poduszki

519 zł

Termin realizacji update do 7 dni

Poduszka Moontex Air Fresh - Relax

Moontex Air Fresh - Relax to poduszka o klasycznym kształcie wykonana z pianki Visco-Elastic Foam CASANOVA® o gęstości 55 kg/m³. Materiał ten zapewnia idealne podparcie i redukuje naciski na całej powierzchni.


Model ten posiada perforowane wnętrze, co usprawnia wentylację poduszki i zwiększa jej elastyczność.
Klasyczny kształt i odpowiednia wysokość pozwalają na szybkie dopasowanie, niezależnie od pozycji w jakiej śpimy.

Wyjątkową cechą poduszek z serii Air Fresh jest zastosowanie żelu na powierzchni pianki to zapewnia przyjemnie chłodny dotyk, usprawnia wentylację oraz utrzymuje stałą termoregulację ograniczając tym samym potliwość.


Moontex Air Fresh - Relax to certyfikowany wyrób medyczny, posiadający właściwości antyodleżynowe i ortopedyczne. Wybór tego modelu daje gwarancję bezpieczeństwa i wygody użytkowania.

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Poduszka Moontex Air Fresh - Relax

Właściwości poduszki Moontex Air Fresh - Relax:

air-fresh-relax-pianka-symbole

  • profilowana i przewiewna struktura,
  • wyjątkowa jakość i włoski design,
  • wyrób medyczny,
  • gwarancja 5 lat,
  • wymiary poduszki: 42x72x14 cm,
  • pokrowiec można łatwo zdjąć i wyprać w temp. 60°C.Poduszka Moontex Air-Relax - materiał

VISCOFOAM - jest to materiał stosowany do produkcji materacy Mollyflex, ze względu na jego unikatowe właściwości punktowego rozłożenia nacisku, absorpcji oraz rozprowadzania ciężaru ciała stopniowo i równomiernie. Viscofoam Waterlily® to lekko sprężysta pianka o strukturze otwartych komórek, łatwo dostosowująca się naturalnego działania termicznego ciała. Dzięki zwiększonej elastyczności materiał ten szybciej adoptuje się do naszego ciała co jest znacznie bardziej komfortowe podczas zmieniania pozycji podczas snu. Pianka Waterlilly jest całkowicie ekologicznym, pienistym materiałem odpornym na trwałą deformację.


Poduszka Moontex Air-Relax - certyfikat

CertiPUR to bardzo rygorystyczny certyfikat. Norma ta rygorystycznie określa, jakie maksymalne stężenie konkretnych pierwiastków chemicznych jest dopuszczalne w materacu, a jakich w ogóle być nie może. Produkty, które uzyskały certyfikat CertiPUR są wolne od metali ciężkich, substancji rakotwórczych, alergicznych czy powodujących choroby o podłożu genetycznym, ftalenów oraz lotnych związków organicznych. Dlatego materace certyfikowane tym logiem to 100% gwarancja bezpieczeństwa dla osób z alergiami, chorobami układu oddechowego oraz 100% gwarancja, że materac nie stanie się dla nas problemem życiowym.

Mollyflex to włoska marka, której znakiem rozpoznawczym jest najwyższa jakość materiałów. Zobacz wszystkie poduszki Mollyflex.

mol_po_airrel_frh
Typ produktu
Poduszka
Gwarancja
5 lat
chat Komentarze (0)