tel. 506 626 678 email

Poduszki

Nawigacja po blogu
  • Wyprzedaż!
  • Rabat! -20%
Poduszka Moontex Air Fresh - Cervical
  • Poduszka Moontex Air Fresh - Cervical
  • Poduszka Moontex Air Fresh - Cervical

OUTLET Poduszka Moontex Air Fresh - Cervical

Wyprzedaż z magazynu! Delikatnie przybrudzony pokrowiec, lekko uszkodzone opakowanie zewnętrzne.
Poduszka Moontex Air Fresh - Cervical to wyrób medyczny. Ergonomiczny kształt oraz perforowane wnętrze zapewniają stabilne, elastyczne podparcie oraz wysoką przewiewność. Zastosowanie powłoki żelu na powierzchni pianki, zapewnia komfort termiczny, poduszka utrzymuje stałą temperaturę oraz ogranicza potliwość co gwarantuje zdrowy, przyjemny wypoczynek. Jako wyrób medyczny posiada właściwości antyodleżynowe i ortopedyczne.

Wyrób medyczny

Rozmiar poduszki

550 zł
440 zł Zniżka 20%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką : 519 zł
506 626 678 - Zamów telefonicznie Pomożemy skompletować zamówienie!
Termin realizacji update od ręki

Poduszka Moontex Air Fresh- Cervical

Moontex Air Fresh - Cervical to poduszka o ergonomicznym kształcie, posiadająca obniżoną środkową część wyprofilowaną pod głowę. Dwa wałki o wysokości 12 i 9 cm, zapewniają stabilne wsparcie odcinka szyjnego. Wybór wysokości wałka jest uzależniony od budowy ciała, pozycji w jakiej śpimy i twardości materaca.

Poduszka wykonana z wysokiej jakości pianki Visco-Elastic Foam CASANOVA
® dużej o gęstości 55 kg/m³,  idealnie układa się wzdłuż szyi i głowy, redukując naciski na całej powierzchni.

Wyjątkową cechą poduszek z serii Air Fresh jest zastosowanie żelu na powierzchni pianki oraz perforowane wnętrze, co zapewnia przyjemnie chłodny dotyk, usprawnia wentylację oraz utrzymuje stałą termoregulację ograniczając tym samym potliwość.


Moontex Air Fresh - Cervival to certyfikowany wyrób medyczny, posiadający właściwości antyodleżynowe i ortopedyczne. Wybór tego modelu daje gwarancję bezpieczeństwa i wygody użytkowania.

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Poduszka Moontex Air Fresh - Cervical

Właściwości poduszki Moontex Air Fresh - Cervival:

Poduszka Moontex Air Fresh - Cervical

  • profilowana i przewiewna struktura,
  • wyjątkowa jakość i włoski design,
  • wyrób medyczny,
  • gwarancja 5 lat,
  • wymiary poduszki: 40x70x12/9 cm,
  • pokrowiec można łatwo zdjąć i wyprać w temp. 60°C.

Poduszka Moontex Air-Cervical - materiał

VISCOFOAM - jest to materiał stosowany do produkcji materacy Mollyflex, ze względu na jego unikatowe właściwości punktowego rozłożenia nacisku, absorpcji oraz rozprowadzania ciężaru ciała stopniowo i równomiernie. Viscofoam Waterlily® to lekko sprężysta pianka o strukturze otwartych komórek, łatwo dostosowująca się naturalnego działania termicznego ciała. Dzięki zwiększonej elastyczności materiał ten szybciej adoptuje się do naszego ciała co jest znacznie bardziej komfortowe podczas zmieniania pozycji podczas snu. Pianka Waterlilly jest całkowicie ekologicznym, pienistym materiałem odpornym na trwałą deformację.


Poduszka Moontex Air-Cervical - certyfikat

CertiPUR to bardzo rygorystyczny certyfikat. Norma ta rygorystycznie określa, jakie maksymalne stężenie konkretnych pierwiastków chemicznych jest dopuszczalne w materacu, a jakich w ogóle być nie może. Produkty, które uzyskały certyfikat CertiPUR są wolne od metali ciężkich, substancji rakotwórczych, alergicznych czy powodujących choroby o podłożu genetycznym, ftalenów oraz lotnych związków organicznych. Dlatego materace certyfikowane tym logiem to 100% gwarancja bezpieczeństwa dla osób z alergiami, chorobami układu oddechowego oraz 100% gwarancja, że materac nie stanie się dla nas problemem życiowym.

Zapoznaj się z całą gamą produktów marki Mollyflex. Najlepsze materace i ortopedyczne poduszki Mollyflex.

mol_po_aircer_frh_wyprz_mag_P_16
Typ produktu
Poduszka
Gwarancja
5 lat
chat Komentarze (0)