tel. 506 626 678 email

Materace hybrydowe

  • Rabat! -30%
Materac hybrydowy Dance
  • Materac hybrydowy Dance
  • Materac hybrydowy Dance
  • Materac hybrydowy Dance
  • Materac hybrydowy Dance

Materac Dance Hilding hybrydowy

PROMOCJA! Materace Hilding do -30%!
Materac Dance to najnowszy model z oferty materaców hybrydowych. Łączy zalety nowoczesnych technologii z dziedziny pian oraz sprężyn z wszechstronnym zastosowaniem. Innowacyjne połączenie systemu Pocket Plus - drobnych sprężynek wraz z podwójną warstwą pianek wysokoelastycznych gwarantuje optymalną sprężystość, wysoką elastyczność punktową oraz doskonałe wsparcie. Materac Dance to doskonała propozycja dla par oraz dla par z dużą różnicą wagową.

Rozmiar materaca
Pokrowiec

2 799 zł
1 959 zł Zniżka 30%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką : 2 799 zł

Termin realizacji update 2 - 3 tyg.

Materac Dance Hilding

Dance to nowoczesny materac hybrydowy, zbudowany z 7-strefowego systemu drobnych sprężynek Pocket Plus o wysokości aż 15 cm, które pozwalają uzyskać najbardziej optymalną sprężystość, bardzo wysoką elastyczność punktową oraz doskonałe wsparcie, tworząc idealne rozwiązanie zarówno dla osób cięższych, jak i lżejszych, wysokich i niskich.


Górna warstwa materaca została zbudowana z dwóch wysokich blatów pianek – wysokoelastycznej pianki HR o podwyższonej twardości oraz lekko chłodzącej pianki FloFom – tworzą strefę optymalnego komfortu. Dzięki takiemu połączeniu materac zapewnienia stabilne podparcie, odpowiednią cyrkulację powietrza. Pianka FloFom zapewnia stały komfort termiczny z jeszcze lepszym odprowadzeniem nadmiaru ciepła.

Materac jest dynamiczny i elastyczny,  każdorazowo reaguje na zmianę ułożenia ciała i dostosowuje swój kształt do kręgosłupa, pozwalając na dogłębną regenerację wszystkich mięśni.Wkład: 7-strefowa sprężyna kieszeniowa Pocket Plus o wys. 15 cm, od dołu pianka Flexifoam o wys. 3 cm, od góry pianka wysokoelastyczna HR o wys. 4 cm oraz pianka FloFom o wys. 4 cm

materac dance hilding budowa

Materac Dance, pokrowiec italiano hilding

ITALIANO   NOWOŚĆ!

Pokrowiec niezwykle przyjemny w dotyku, wykończony wysokiej jakości wiskozą. Puszysta dzianina o strefowym designie tworzy ciekawy i trójwymiarowy efekt. Mała waga i cztery wygodne uchwyty ułatwiają odwracanie materaca na drugą stronę. Pokrowiec zdejmowalny, pralny w temp. do 60°C.

Wysokość materaca: ok. 28 cm (Italiano)

Gwarancja: 15 lat

Twardość: średnio twardy

Sposób pakowania: materac nie jest rolowany

Pasodoble Hilding to jeden z flagowych produktów tej marki. Sprawdź, który materac Hilding będzie dla Ciebie najlepszy.

hil_m_hyb_dce_80x200_it
Typ produktu
Materac
Gwarancja
15 lat
Twardość
Średnio twardy
Wysokość
28 cm
chat Komentarze (0)