tel. 506 626 678 email

Materace lateksowe

Blog nawigacja
Materac Dual
 • Materac Dual

Materac Dual

Dual to wygodny materac wykonany z lateksu, posiada dwie warstwy H1 i H3. Miękka warstwa H1 gwarantuje nadzwyczajny komfort snu, dolna twarda warstwa H3 daje śpiącemu dobre podparcie. Całość zapewnia optymalny wypoczynek. Materac Dual dostępny w rozmiarach 80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200. Możliwość zamówienia materaca w innym rozmiarze.

 

Rozmiar materaca
Pokrowiec

1 729 zł

Termin realizacji update 4 - 6 tygodni

Lateksowy materac Dual zapewnia wyjątkowo elastyczne podparcie ciała, idealnie podpiera kręgosłup śpiącej osoby. Doskonale sprawdza się jako jeden materac dla dwojga osób.

Wkład materaca ma stabilny a do tego trwały kształt. Dzięki zastosowaniu dwóch pianek formują się dwie warstwy lateksu o różnym stopniu twardości. Materaca nie trzeba przekręcać i obracać, jest odporny na odkształcenia i antyalergiczny.

Budowa materaca Dual: Warstwa miękka H1- lateks o gęstości ok. 65kg/m3, warstwa H3 - gestość lateksu ok. 70kg/m3

Materac Dual 

 • dynamiczny lateks o dwóch twardościach,
 • materac o właściwościach ortopedycznych,
 • antyalergiczny,
 • elastyczna, przewiewna struktura,
 • nie ulega deformacji z upływem czasu,
 • zalecany stelaż elastyczny z regulacją lub bez regulacji,
 • średnio twardy,
 • całkowita wysokość materaca ok. 19 cm,


Materac Dual

Lateks to zwulkanizowane mleczko kauczukowe, naturalny kauczuk jest mieszany z lateksem syntetycznym. Charakteryzuje sie wysoką elastycznością i doskonałą sprężystością punktową, jest bardziej odporny na deformacje, odkształcenia. Zapewnia dobre podparcie ciała. Doskonale sprawdza się jako jeden materac dla dwojga osób.

Materac DualMaterac dla osób ceniacych twardsze i naturalne podparcie.Materac Zeus LuxZastosowany lateks w materacu posiada właściwości antyalergiczne, nie rozwijają się w nim bakterie ani grzyby.


Materac Dual


Wymagany stelaż elastyczny o odpowiednim rozstawie listew: np. Twinpack. Materace z wkładem lateksowym świetnie współpracują z regulowanymi stelażami.


Materac Dual

Materac dostępny jest w kilku pokrowcach do wyboru, większość posiada właściwości antyalergiczne, a zastosowanie zamka rozdzielczego umożliwia zdjęcie i wypranie pokrowca w temp. do 40°C.

 

Pokrowiec:

 • Aloe Vera z dodatkiem ekstraktu z liści aloesu, pikowany 400g/m2 owatą. Przyjemny w dotyku, antyalergiczny. Zastosowanie zamka rozdzielczego umożliwia zdjęcie i wypranie pokrowca w temp. do 60°C.
 • Silver Active pikowany pokrowiec, w którym równomierna struktura włókna utrudnia brudzenie, srebrna nić rozładowuje nagromadzone ładunki elektrostatyczne, posiada własności bakteriobójcze. Zastosowanie zamka rozdzielczego umożliwia zdjęcie i wypranie pokrowca w temp. do 40°C.
 • Tencel wykonany według nowych technologii, struktura mikroskopijnych kanalików pozwala perfekcyjnie odprowadzać wilgoć, pikowany obustronnie antyalergiczną owatą 400 g/m2, tkanina delikatnie przyjemna dla ciała, jak jedwab,włókno Tencel jest wolne od chemikaliów, w naturalny sposób zapobiega rozwojowi bakterii, zamek rozdzielczy umożliwia zdjęcie pokrowca i wypranie w temp. do 60°C.
mk_m_lat_dual_sa_80x200
Typ produktu
Materac
Gwarancja
2 lata
chat Komentarze (0)