tel. 506 626 678 email

Materace TEMPUR

  • Wyprzedaż!
  • Rabat! -2 151 zł
Materac TEMPUR® Sensation Supreme
  • Materac TEMPUR® Sensation Supreme
  • Materac TEMPUR® Sensation Supreme

Materac TEMPUR Sensation Supreme 90x200 z magazynu


Upewnij się, że produkt jest jeszcze dostępny - zadzwoń ☎️ 506 626 678 
i dowiedz się, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić.

Materac nowy, z magazynu, pełna gwarancja.
Innowacyjny Materac TEMPUR® Sensation Supreme o wysokości 21 cm wyróżnia się komfortem jaki daje TEMPUR®, doskonałym podparciem i łatwością poruszania się dzięki materiałowi Dynamic Support. Jeśli pragniesz korzyści jakie zapewniają materace TEMPUR® bez rezygnacji ze swobody ruchu, kolekcja TEMPUR® Sensation jest idealna dla Ciebie.

Rozmiar materaca

6 941 zł
4 790 zł Zniżka 2 151 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką : 6 941 zł
506 626 678 - Zamów telefonicznie Pomożemy skompletować zamówienie!
Termin realizacji update od ręki


Materac TEMPUR® Sensation Supreme

Materac TEMPUR® Sensation Supreme to najniższy i najtwardszy model z kolekcji TEMPUR® Sensation. Materac zapewnia właściwe podparcie, maksymalną redukcję nacisku i łatwość zmiany pozycji przy jednoczesnym wysokim komforcie. Materace z kolekcji TEMPUR® Sensation dzięki specjalnej, elastycznej warstwie dostarczają odczuć charakterystycznych dla  tradycyjnego materaca, podczas gdy dobrze dobrana kombinacja materiałów TEMPUR® zapewnia wyjątkowy komfort i odpowiednie podparcie w czasie nocnego wypoczynku.

Materac TEMPUR® Sensation Supreme budowa

Materiał TEMPUR® reaguje na ciepło, wagę i kształt ciała, aby zapewnić indywidualny komfort i podparcie. Niezależnie od tego, jaką pozycję uznajesz za najwygodniejszą, materiał ten dopasowuje się do Ciebie, dając podparcie jakiego potrzebujesz.

Materace TEMPUR® zapewniają maksymalną redukcje nacisku. Materiał TEMPUR® zbudowany jest z otwartych komórek, które pochłaniają i równomiernie rozkładają ciężar Twojego ciała oraz zwiększają odczuwalny komfort.

Wyjątkowa redukcja drgań. Materiał TEMPUR® absorbuje ruch – dzięki temu Ty i druga osoba nie będziecie sobie przeszkadzać podczas snu. Redukcja drgań mierzona jest poprzez odbicie – im mniejsze, tym lepiej. Dla TEMPUR® ta wysokość to mniej niż 3%.

Materiał Dynamic Support to sieć otwartych komórek o elastycznych ściankach i bardziej losowej strukturze, zapewnia sprężyste podparcie. Szybciej powraca do swojego pierwotnego kształtu, dzięki czemu możesz swobodniej poruszać się na materacu.

Materac TEMPUR® Sensation Supreme pokrowiecPokrowiec: jest miękki, elegancki i dopasowany. Pokrowiec można łatwo odpiąć od materaca i wyprać, by zapewnić sobie świeżość podczas snu.

Informacje:

  • Pokrowce z materiałów zgodnych ze standardem Oeko-Tex®100, co oznacza, że były testowane na obecność szkodliwych substancji,
  • Materac może być używany na regulowanym stelażu,
  • Wysokość 21 cm,
  • 10 lat gwarancji na materac,
  • 2 lata gwarancji na pokrowiec.


Niektóre elementy graficzne ikonki, zdjęcia oraz treść stanowią własność firmy Komfort Snu.
Pobieranie zdjęć, opisów, elementów graficznych bez naszej zgody jest zabronione
tem_m_ter_s_su_90x200
Typ produktu
Materac
Gwarancja
10 lat
Twardość
Średnio twardy
Wysokość
21 cm
EAN13
83100470
chat Komentarze (0)