tel. 506 626 678 email

Produkty

KOMFORT CITY - Materace podwyższona twardość
 

Kolekcja "Komfort CITY"  to nowoczesne materace, zaprojektowane specjalnie dla naszych klientów, którzy oczekiwali wysokiej jakości materaców o podwyższonej twardości oraz trwałości. " Kolekcja City" składa się z czterech materaców piankowych : Warszawa Lux, Gdańsk, Bydgoszcz Therapy, Poznań Plus, oraz materaca z zastosowaniem nowoczesnych sprężyn kieszeniowych ( Multipocket System 1000) – Kraków Komfort. Wszystkie modele łączy wysoce komfortowa piana termoelastyczna, która zapewnia idealne dopasowanie do ciała śpiącej osoby. Dodatkowe funkcje takie jak wentylacyjny w pokrowcu dla zapewnienia większej cyrkulacji wewnątrz materaca, podwyższona twardość, luksusowe pokrowce oraz 6 lat gwarancji, wszystko to zapewnia kolekcja "Komfort City"


 Kolekcja materacy "Komfort City" w najlepszych cenach tylko w salonie stacjonarnym Komfort Snu- przyjdź, przetestuj, skorzystaj!
Zapraszamy do naszych salonów w Bydgoszczy w Galerii Dom i Wnętrze na parterze oraz I piętrze oraz w Toruniu przy ul. Żółkiewskiego 16

 

Materac Warszawa Lux - to bardzo komfortowy model materaca, który cieszy się wyjątkową popularnością, jest najchętniej kupowanym materacem z kolekcji "Komfort City". Materac Warszawa został stworzony z myślą o osobach preferujących twarde podparcie, jest wykonany z pianki termoelastycznej o podwyższonej twardości i gęstości. Przy odczuwalnej twardości, pianka zapewnia bardzo komfortowe podparcie idealne dopasowanie do naszego ciała. Odwzorowuje ona kształt osoby leżącej i nie wywiera nacisku zwrotnego. Wpływa to pozytywnie na mięśnie, stawy i naczynia krwionośne. Pokrowiec Lawender- komfortowy pokrowiec z dodatkiem olejku lawendowego zawartego w 2cm pianki termoelastycznej Mind Foam o wysokiej gęstości ok 60kg/m3. Dobroczynne właściwości lawendy, działają antybakteryjnie, uspokajająco, ułatwiają zasypianie. Pokrowiec jest zdejmowany do prania, z pasem wentylacyjnym 3D na wszystkich bokach.

Materac Warszawa Lux Materasso

Materac dostępny w sklepie online: SalonSnu.pl/Materac-Warszawa-Lux-Materasso

  


Materac Kraków Komfort - należy do kolekcji "Komfort City", to twardy, komfortowy materac wykonany z nowoczesnych sprężyn kieszeniowych - Multipocket System 1000, w połączeniu z pianką termoelastyczną. Zaprojektowany na potrzeby naszych klientów, którzy oczekiwali wysokiej jakości materaców o podwyższonej twardości i trwałości. Innowacyjny system sprężyn o małej średnicy, zapewnia dwa razy więcej punktów podparcia oraz lepsze dopasowanie do naszego ciała. Dodatkowo na sprężynach zastosowano obustronnie bardzo wytrzymałe i elastyczne włókno kaktusa - ma ono na celu zwiększyć twardość i trwałość nie zmieniając przy tym swojej elastyczności. Materac o właściwościach ortopedycznych. Pokrowiec Lyocell - pikowany włóknem antyalergicznym, zapewnia przyjemne odczucie miękkości, bardzo dobrze odprowadza wilgoć, szybko schnie. Pokrowiec jest zdejmowany do prania, z pasem wentylacyjnym 3D na wszystkich bokach.

Materac Kraków Komfort Materasso

Materac dostępny w sklepie online : SalonSnu.pl/Materac-Kraków-Komfort-Materasso


Materac Poznań Plus - to również model należący do kolekcji "Komfort City" idealny materac dla osób ceniących sobie twarde i komfortowe podparcie. Zaprojektowany na potrzeby naszych klientów, którzy oczekiwali wysokiej jakości materaców o podwyższonej twardości i trwałości. Wykonany z pianki termoelastycznej i wysokoelastycznej o podwyższonej gęstości, która zapewnia idealne podparcie i dopasowanie do naszego ciała. Materac nie wywiera nacisku zwrotnego, pozytywnie wpływając na układ kostno-mięśniowy i naczyniowy. Materac o właściwościach ortopedycznych. Pokrowiec Eucalyss- komfortowy pokrowiec z dodatkiem olejku eukaliptusowego zawartego w 2cm pianki termoelastycznej Mind Foam o wysokiej gęstości ok 60kg/m3. Olejek ma działanie antyseptyczne oraz skutecznie odstrasza komary. Pokrowiec jest zdejmowany do prania, z pasem wentylacyjnym 3D na wszystkich bokach.

Materac Poznań Pro Materasso

Materac dostępny w sklepie online : SalonSnu.pl/Materac-Poznań-Plus-Materasso

 

Materac Gdańsk - to luksusowy i twardy materac z kolekcji "Komfort City". Zaprojektowany na potrzeby naszych klientów, którzy oczekiwali wysokiej jakości materaców o podwyższonej twardości i trwałości. Zbudowany z trzech warstw pianek: bazowej - wysokoelastycznej, naturalnej pianki bio o podwyższonej twardości oraz komfortowej pianki viscoelastycznej. Materac odwzorowuje kształt osoby leżącej na materacu, nie wywołując przy tym nacisku zwrotnego na mięśnie oraz stawy. Materac o właściwościach ortopedycznych. Dodatkowym atutem jest wyjątkowy pokrowiec Silk Touch, delikatny w dotyku, doskonale odprowadzający wilgoć, dodatkowo pikowany termoelastyczną pianką Mind Foam. Pokrowiec jest zdejmowany do prania, z pasem wentylacyjnym 3D na wszystkich bokach.

gdansk materac komfort city

Materac Gdańsk dostępny tylko w salonie stacjonarnym Komfort Snu 
oraz w sklepie online : SalonSnu.pl/Materac-Gdańsk-Materasso

 

Bydgoszcz Therapy - to najnowszy model materaca należący do kolekcji "Komfort City", zaprojektowany na potrzeby naszych klientów, którzy oczekiwali wysokiej jakości materaców o podwyższonej twardości i trwałości. Komfortowy, twardy materac, wykonany z piany termoelastycznej, nowej generacji, która zapewnia idealne dopasowanie, nie wywołując nacisku zwrotnego. Kolejnymi warstwami są pianki wysokoelastyczne, nadają materacowi niezwykłej elastyczności i sprężystości. Zawarty olejek lawendowy w pianie Lavender działa kojąco, antybakteryjnie, zapewniając bezpieczne środowisko snu. Pokrowiec Pokrowiec Thermo Balance - wykonany z nowoczesnej tkaniny, zawierającej inteligentne włókna tkaniny o właściwościach zarezerwowanych dla skóry człowieka. Niesamowicie przyjemny w dotyku, wyjątkowy pokrowiec zawiera jeszcze jedną cechę a mianowicie- zapewnia stałą termoregulację. Absorbuje nadmiar ciepła, zapobiega nadmiernemu przegrzewaniu i wychładzaniu organizmu. Antybakteryjny, wysoce higieniczny, zdejmowany do prania, z pasem wentylacyjnym 3D na wszystkich bokach.

 Materac Bydgoszcz Therapy Materasso

Materac Bydgoszcz Therapy dostępny tylko w salonie stacjonarnym Komfort Snu
oraz w sklepie online : SalonSnu.pl/Materac-Bydgoszcz-Therapy-Materasso

 

Toruń Hybrid - to najnowszy model w kolekcji " Komfort City". Gwarantuje doskonałe połączenie dwóch nowoczesnych i najlepszych technologii: sprężyn kieszeniowych Multipocket z warstwami komfortowych pian. Zapewnia odpowiednie dopasowanie bez efektu nadmiernego zatapiania się oraz łatwość poruszania i zmiany pozycji z boku na bok. Pokrowiec Thermo Balance jest przyjemny w dotyku, wykonany z nowoczesnej tkaniny imitującej zachowanie ludzkiej skóry. Zapewnia stałą termoregulację, zapobiega nadmiernemu przegrzewaniu i wychładzaniu organizmu. Włókna w pokrowcu absorbują nadmiar ciepła, w momencie gdy temperatura wzrasta struktura tego materiału otwiera się wchłaniając wilgoć. Dzięki czemu mamy poczucie suchości i świeżości.  Antybakteryjny, wysoce higieniczny, zdejmowany do prania, z pasem wentylacyjnym 3D na wszystkich bokach materaca.

torun hybrid materac komfort city

Materac dostępny w sklepie online : SalonSnu.pl/Materac-Toruń-Hybrid-Materasso

Zadzwoń i zapytaj o naszą ofertę:

Kontakt:
tel. 52 335 79 20, 506-626-678
e-mail: sklep@salonsnu.pl