Poduszka Soya

Ortopedyczna poduszka Soya wykonana jest z naturalnej pianki wiskoelastycznej "Bio Soya Mind" ma klasyczny kształt z dodatkowymi nacięciami, które sprzyjają podparciu kręgosłupa szyjnego oraz zapewniają lepsze ukrwienie szyi. Wyprodukowana z myślą o osobach które cenią sobie naturalne surowce i komfort.

Więcej szczegółów

PerDormire

419 zł

Oblicz ratę!

Jak kupić na raty

Rata już od: zł.

od ręki

gratis

Promocja PerDormire druga za 50%

Poduszka Soja została stworzona w ramach dbania o zdrowy sen. Wykonana z materiałów doskonale współpracujących z ciałem. Pozwala na prawidłowe ułożenie kręgosłupa szyjnego, nie obciążając mięśni. Bardzo wygodna i przyjemnie miękka.

Poduszki dostosowane do anatomicznej budowy ciała znacząco mogą pomóc w walce z chrapaniem, bólami głowy.

Poduszka Soja dostępna jest w eleganckim pokrowcu, który zawiera naturalne składniki: soję, srebro i węgiel, posiada właściwości antybakteryjne, utrzymuje ciepło ciała nie absorbując wilgoci. Zdejmowalny pokrowiec do prania.
 

Budowa i zalety:

  •     wymiary 72x42x13cm,
  •     poduszka ortopedyczna z atestem medycznym,
  •     pod wpływem ciepła ciała staje się bardziej plastyczna co wpływa na idealne dopasowanie do naturalnych krzywizn kręgosłupa,
  •     materiał ten nie ogranicza krążenia, pozwalając mięśniom na pełny relaks,
  •     produkt ekologiczny,
  •     klasyczny kształt,
  •     dodatkowe nacięcia pomagają w lepszym ukrwieniu mięśni szyi,
  •     wnętrze poduszki wykonane jest z pianki wiskoelastycznej Soya Sharpe Memory,

 

Pokrowiec Genesi Soya wykonany z miłej w dotyku tkaniny o właściwościach antybakteryjnych, w delikatnym kolorze odcieniu soi, zawiera 3 naturalne składniki 24% soja, 1% srebro, 1% włókno węglowe. Pokrowiec chroni przed elektrycznością statyczną, nie absorbuje wilgoci. Zastosowany zamek umożliwia zdjęcie pokrowca i wypranie w temp. do 30°C.
   

Napisz opinię

Poduszka Soya

Poduszka Soya

Ortopedyczna poduszka Soya wykonana jest z naturalnej pianki wiskoelastycznej "Bio Soya Mind" ma klasyczny kształt z dodatkowymi nacięciami, które sprzyjają podparciu kręgosłupa szyjnego oraz zapewniają lepsze ukrwienie szyi. Wyprodukowana z myślą o osobach które cenią sobie naturalne surowce i komfort.Zobacz więcej filmów YouTube.pl/KomfortSnu