tel. 52 349 33 70 email
Materac Spinalis Ortopedic
  • Materac Spinalis Ortopedic

Materac Spinalis Ortopedic

Dwustronny materac Spinalis Ortopedic, umożliwia wybór twardości podczas użytkowania. Specyficzna budowa, oparta na czterech rodzajach pian,wyjątkowo dobrze dopasowuje się do ciała i świetnie podpiera kręgosłup. Otwarta struktura gwarantuje swobodny przepływ powietrza wewnątrz materaca. Dostępne rozmiary standardowe. Możliwość wykonania materaca pod wymiar. Dostawa bezpłatna.

Marka
Rozmiar materaca
1 575 zł
Termin realizacji update do 21 dni

Materac Spinalis Ortopedic o dwóch stronach użytkowych, każda strona posiada inną twardość. Jego specyficzna budowa, oparta na czterech rodzajach pianek, specjalnie kształtowanych i nacinanych w celu uzyskania siedmiu stref twardości, daje pewność odpowiedniego podarcia ciała na całej jego długości, a jednocześnie wzmacnia jego przewiewność.

Wysoki materac Spinalis Ortopedic zadowoli zarówno zwolenników twardych rozwiązań, jak i tych poszukujących bardziej elastycznych i sprężystych materaców. Rdzeń materaca został obłożony obustronnie specjalnie kształtowaną przewiewną pianką Eliocell oraz jednostronnie pianką o wyjątkowych zaletach Nightfly - strona bardziej miękka, strona twardsza - przewiewna pianka Eliocell.

O higienę i antybakteryjność na powierzchni materaca, dodatkowo zadba pokrowiec Silver, wykorzystujący jony srebra do zwalczania szkodliwych dla zdrowia człowieka mikroorganizmów.


Materac Spinalis Ortopedic zbudowany jest z komfortowej pianki Nightfly - 4,5cm, specjalnie kształtowana pianka Eliocell 2cm, wyprofilowana piana wysokoelastyczna - 10 cm, specjalnie kształtowana pianka Eliocell 2 cm, przewiewna pianka Eliocell - 4,5 cm


Spinalis Ortopedic

  • stabilne podparcie,
  • 6 lat gwarancji,
  • wyjątkowa higiena,
  • twardość: średnio twardy i twardy,
  • zalecany stelaż elastyczny,
  • antyalergiczny pokrowiec do prania,
  • obciążenie ortopedyczne - do 120 kg,
  • wysokość - 25 cm,


materac Viscoza Gold

Aby przeciwdziałać  bólowi Twoich pleców i umożliwić odpowiednie punktowe podparcie ciała, wkład materaca Galaxy Viscostar podzielony jest na strefy.materac Antibacterial


Pianka wysokoelastyczna,daje solidne, stabilne podparcie ciała i gwarantuje odpowiednią przewiewność w materacu. Jest trwała i odporna na odkształcenia pianka. Dzięki dobrej cyrkulacji powietrza wewnątrz materaca zapobiega nadmiernej potliwości i zwiększa higienę podczas snu.
materac Spinalis Ortopedic


Złożony proces produkcji pianki Nightfly metodą rozpylania wody zapewnia niezwykły komfort użytkowania. Nightfly ma wysoką punktową elastyczność i odporność na odkształcenia. Zastosowanie pianki w materacu sprawia że jego powierzchnia jest bardzo komfortowa i zapewnia optymalne podparcie kręgosłupa.


 materac Viscoza Gold

Do produkcji materacy wykorzystany jest organiczny, szwajcarski klej na bazie wody, Simalfa, spełnia on wszystkie standardy zdrowotne, jest bezpieczny dla ludzi i środowiska.


 materac Galaxy Viscostar
6 lat gwarancji na materac.


materac Viscoza Gold

Pokrowiec pikowany Silver ze specjalnym opracowaniem SILVER PROTECT, które ogranicza powstawanie szkodliwych mikroorganizmów i bakterii. Wysokiej jakości materiał jest jonizowany srebrem i posiada antymikrobialne działanie. Już po dwóch godzinach redukuje ilość mikroorganizmów i bakterii, nawet o 90%, zalecany dla alergików. Pokrowiec nadaje się do prania w temperaturze do 60°C.
Dostępne rozmiary: 80, 90, 100, 120, 140, 160, 180, 200 / 200 cm, możliwość wykonania materaca w dowolnym rozmiarze.

mat_m_wys_so_gt_80x200
Typ
Materac
Gwarancja
6 lat
Twardość
Średnio twardy/ twardy
Wysokość
25 cm
chat Komentarze (0)