tel. 506 626 678 email

Produkty

Blog nawigacja

Jak nie dać się oszukać kupując materac?

bookmark_borderTagi:   Przed zakupem
Planujesz zakup materaca? Przeczytaj nasz artykuł poświęcony kwestii rozważnego wyboru materaca do swojej sypialni!
 

Firmy, które produkują materace w zasadzie możemy podzielić na dwie główne grupy: po pierwsze producentów, którzy licząc na szybki zysk, tworzą artykuły trafiające do ogromnych sieci handlowych czy na bazary. Materace tych linii są zadziwiająco atrakcyjne cenowo, jednak zawodne.

Po drugie na godnych zaufania liderów rynku, pragnących tworzyć produkty najwyższej klasy. Materace zgodne z tematyką zdrowego snu, wytrzymałe i odporne na deformacje.

Oczywiście pośród niezliczonych ofert, trudno od razu rozpoznać komu powinniśmy uwierzyć tym bardziej, że informacje dołączone wyrobu zawsze zapewniają o jego niezawodności. Zresztą na pierwszy rzut oka wszystkie materace wyglądają podobnie.

Gwarancja na materac

Zapewniana gwarancja nie przewiduje przecież takich sytuacji, jak kłopoty ze snem czy odczuwane bóle w okolicach pleców. Sprytny producent uprzedził podobne ewentualności, stąd co najwyżej usłyszymy, by udać się do lekarza specjalisty i ulgi w cierpieniu poszukiwać w aptece nie natomiast w sklepie. Uprzedza również o kilkucentymetrowych deformacjach pianek, czy kurczenie się pokrowca, choć wypierze się go zgodnie z instrukcją. W rzeczywistości żadna gwarancja nie istnieje, pomimo, że obiecywano nam 15, 20 a nawet 25 lat żywotności.

Zainwestuj w sprawdzoną markę

Materace produkowane przez liderów rynku nie rozczarują nas w ten sposób, ponieważ jeszcze przed zakupem możemy zapoznać się na jakie właściwości możemy liczyć, i w razie kłopotów reklamować artykuł, choć okazuje się, że potrzeba taka nie zachodzi, gdyż tego rodzaju materace cieszą się nieposzlakowaną opinią zadowolonych klientów, którą zawsze możemy potraktować jako cenną wskazówkę.

materac salsa hilding

Na zdjęciu materac Salsa Hilding

Świadomość, że nie damy się oszukać jest bezcenna, jednak najważniejsze, że tak naprawdę nie narazimy na szwank naszego zdrowia. To bowiem materace muszą zapewnić stabilną podporę naszemu kręgosłupowi i nie narażać na przykre odrętwienia. W momencie gdy trafimy już na materace godne polecenia takich firm jak: Mandamp;K Koło, Hilding, Materasso, Mollyflex, Sealy, czy tej najwyższej jakości jak materace TEMPUR®, możemy wybierać bez obaw.

Marzanna doradca Komfort Snu
Marzanna

Doradca klienta w Komfort Snu od 13 lat

 
  Podziel się ze znajomymi: